Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Najlepsze książki o inwestowaniu

Masz nadwyżkę gotówki i chcesz ją zainwestować, ale nie wiesz, gdzie najlepiej ją ulokować? Zastanawiasz się zapewne, co jest lepsze: inwestowanie w nieruchomości, w kryptowaluty, a może gra na giełdzie? Możliwości jest wiele, a od Ciebie zależy, co wybierzesz.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno ogólne książki o inwestowaniu opisujące zagadnienie od podstaw, jak też pozycje bardziej specjalistyczne, opisujące szczegółowo konkretne zagadnienia. 

Oto niektóre z polecanych przez nas książek o inwestowaniu:

1️⃣ Inteligentny inwestor - Graham Benjamin

2️⃣ Inwestowanie w jednej lekcji - Mark Skousen

3️⃣ Jak inwestować w złoto i srebro - Michael Maloney

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Książki o inwestowaniu

Czy wiesz czym jest dochód pasywny? To dochód bez konieczności stałego angażowania się w wykonywaną pracę - oznacza to, że dzięki niemu możesz zarabiać nawet wtedy, kiedy śpisz. Wystarczy raz wykonana praca, która przyniesie Ci powtarzalny dochód przez długi czas. Brzmi nieprawdopodobnie, a jest to przecież jak najbardziej możliwe dzięki sprytnemu inwestowaniu! Wystarczy rzetelna wiedza dotycząca inwestowania, by wiedzieć gdzie najlepiej ulokować nadwyżkę pieniężną, którą akurat dysponujesz. A możliwości masz naprawdę sporo - nieruchomości, giełda, a może kryptowaluty? Od Ciebie zależy co wybierzesz. Do wyboru masz nawet kruszce szlachetne! Na co czekasz? Czy chcesz zacząć zarabiać pasywnie już teraz? Podejmij pierwszy krok, a z pewnością nie pożałujesz. Zdobądź niezbędną wiedzę dotyczącą rynków finansowych, nieruchomości inwestycyjnych oraz wielu innych form pasywnego dochodu, by zapewnić sobie dodatkowy zastrzyk gotówki. A kto wie, może niebawem dochód pasywny stanie się Twoim jedynym źródłem utrzymania?

 

Inwestuj mądrze - poznaj najlepsze książki o inwestowaniu

Oczywiście, by dużo zarobić dzięki inwestycjom konieczna jest odrobina szczęścia. To jednak nie wszystko! Podstawą dla świadomego inwestora jest rzetelna wiedza, o którą oprzesz podejmowane działania. Zdobędziesz ją czytając wartościowe książki o inwestowaniu, dzięki którym Twoje decyzje inwestycyjne będą przemyślane i rozsądne. Nie działaj w ciemno, by nie stracić. A zyskać możesz przecież naprawdę dużo. Wszystko to jest możliwe dzięki podjęciu właściwych decyzji inwestycyjnych we właściwym czasie. Dowiedz się jak osiągać maksymalne zyski, jednocześnie ograniczając towarzyszące inwestycjom ryzyko. Odkryj w co najlepiej inwestować! Zapoznaj się z treścią najlepszych na rynku książek o inwestowaniu!

 

Książki o inwestowaniu - dla początkujących inwestorów i "wyjadaczy"

Nasze książki w zależności od pozycji nadają się nie tylko dla początkujących inwestorów, ale także dla tak zwanych "wyjadaczy", którzy bardziej znają się na temacie, chcą poznać go dogłębnie, a same podstawy inwestowania to dla nich za mało. Nasza zróżnicowana oferta trafi do szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć dla siebie pozycję, która jak najlepiej odpowie jego aktualnym potrzebom. W naszej ofercie posiadamy najlepsze książki o giełdzie, pozycje dotyczące spekulacji, papierów wartościowych, rynków finansowych, inwestycji w nieruchomości, a także mówiące o tym jak inwestować w srebro i złoto. Poznaj najlepsze książki zgłębiające tematykę inwestowania i dowiedz się jaka droga prowadzi do sukcesu. Z odpowiednią i adekwatną wiedzą także Ty możesz zarabiać w sposób pasywny - nawet wtedy, gdy śpisz! Czy to nie brzmi zachęcająco?

O giełdzie dla początkujących

Nie wiesz czy polecane przez nas pozycje są dla Ciebie? Nie przejmuj się, nawet jeśli nie masz najmniejszego pojęcia na temat giełdy. W swojej szerokiej ofercie książek o inwestowaniu posiadamy także pozycje dla kompletnych laików, które wprowadzą Cię w świat giełdy krok po kroku. Dzięki nim poznasz podstawowe pojęcia, mechanizmy i zasady. Nie szukaj więcej wymówek i zapoznaj się z jedną z naszych pozycji dla początkujących. Czy nie chcesz powiększyć swojego majątku już teraz? Zastanów się co właściwie stoi na przeszkodzie!

Książki inwestowanie - poznaj kilka popularnych pozycji

Proponowana przez nas oferta jest szeroka, dzięki czemu może ona spełniać zróżnicowane wymagania. Oto kilka polecanych przez nas pozycji, z którymi powinna zapoznać się każda osoba zainteresowana inwestowaniem.

Najlepsze książki o inwestowaniu. Ponadczasowa podstawa podstaw - "Inteligentny inwestor" Graham Benjamin

Pierwsza polecanych przez nas książek o inwestowaniu to "Inteligentny inwestor" autorstwa Grahama Benjamina. To niezwykle obszerne kompendium wiedzy dotyczącej inwestowania. Pozycja ta zawiera ponadczasowe rady, które mimo upływających lat są stale aktualne. Najnowsze wydanie jest wzbogacone o uwspółcześniające adnotacje do oryginalnej wersji z 1949 roku autorstwa uznanego dziennikarza finansowego Jasona Zweiga. Wstawki te pozwalają współczesnemu czytelnikowi lepiej zrozumieć jak stosować opisywane przez autora zasady. Pozycja ta uczy i inspiruje od lat. Powinna stanowić podstawę dla każdej osoby, która chciałaby dowiedzieć się jak najwięcej o inwestowaniu. Czytając "Inteligentnego inwestora" dowiesz się jak unikać podstawowych błędów oraz jak tworzyć długofalowe strategie. Nie przesadzamy mówiąc, że to prawdziwa biblia inwestowania, z którą powinien zapoznać się każdy początkujący (i nie tylko!) inwestor. Sięgnij po pozycję autorstwa Grahama Benjamina, by dowiedzieć się jak prosto i skutecznie osiągnąć zamierzone efekty finansowe.

Najlepsze książki o inwestowaniu. Wszystko o giełdzie - "Inwestowanie w jednej lekcji" Mark Skousen

Książka o inwestowaniu napisana przez Marka Skousena, jednego z najwybitniejszych ekonomistów i specjalistów od giełdy i finansów, zabierze Cię w świat papierów wartościowych. Autor dzieli się z czytelnikami prawie czterdziestoletnim doświadczeniem maklera i doradcy finansowego. Poznasz pojęcia związane z giełdą oraz zasady, które kierują rynkiem finansowym. Dzięki niniejszej pozycji dowiesz się jak inwestować na rynku finansowym, by zarobić możliwie jak najwięcej. Chcesz zarobić naprawdę duże pieniądze? Jeśli odpowiedziałeś sobie twierdząco na to pytanie, to znak, że koniecznie powinieneś sięgnąć po "Inwestowanie w jednej lekcji". To ponadczasowy podręcznik skutecznego inwestowania na rynku finansowym, kanon wiedzy o giełdzie i zarabiania na niej. Sięgnij po polecaną przez nas pozycję, by dowiedzieć się jak budować łatwe i skuteczne portfele inwestycyjne, które przyniosą zyski!

Najlepsze książki o inwestowaniu. Inwestycja w kruszce - "Jak inwestować w złoto i srebro?" Michael Maloney

Zapoznaj się z pozycją "Jak inwestować w złoto i srebro", by poznać historię cyklów gospodarczych, które czynią złoto i srebro najważniejszym standardem monetarnym. Dzięki tej książce przekonasz się, że metale szlachetne to jedna z najbardziej opłacalnych, najprostszych oraz najbezpieczniejszych inwestycji. Dowiesz się gdzie i jak zainwestować oszczędności, by osiągnąć maksymalne zyski. Odkryjesz jak unikać pośredników i samemu podejmować najważniejsze kroki. Poprowadź swoje inwestycje i przejmij kontrolę nad własnymi finansami. Zainwestuj w metale szlachetne już dziś i przekonaj się, że są one bezpieczną inwestycją zwłaszcza w niepewnych czasach!

Najlepsze książki o inwestowaniu. Pozycja dla początkujących inwestorów - "Giełda. Podstawy inwestowania" Adam Zaremba

"Giełda. Podstawy inwestowania" Adam Zaremba to pozycja, po którą powinien sięgnąć każdy początkujący inwestor. Poradnik ten jest osadzony w naszych rodzimych realiach, dzięki czemu jest niezwykle użyteczny dla polskiego inwestora. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat polskiej giełdy napisana przez Adama Zarembę - komentatora rynków giełdowych, doradcę inwestycyjnego w renomowanych instytucjach finansowych, doktora nauk ekonomicznych i samodzielnego wieloletniego inwestora giełdowego. Dzięki "Giełdzie. Podstawach inwestowania" dowiesz się wszystkich faktów, które powinien znać każdy początkujący inwestor, by zapewnić sobie dobry start. Pozycja ta podpowie Ci czego nie robić, jeśli nie chcesz stracić! Dowiesz się jakie opłaty musisz uiścić, odkryjesz co jest ważne w kwestii giełdowych zleceń, poznasz czym są indeksy giełdowe i jak należy je czytać. Nauczysz się jak skutecznie analizować wartość spółek, by wiedzieć w którą z nich najlepiej zainwestować. Poznasz wszystkie możliwe instrumenty, w które możesz zainwestować, a także odkryjesz jak powinien wyglądać poprawnie zbudowany portfel inwestycyjny. I co najważniejsze - pozycja ta przestrzeże Cię przed każdym rodzajem ryzyka, z którym przyjdzie Ci się zmierzyć oraz podpowie jak się przed nim ustrzec. Nie chcesz stracić na giełdzie? Liczysz na zyski? Koniecznie zapoznaj się z pozycją Adama Zaremby!

Kolejna z polecanych książek o inwestowaniu - "Zapraszam do gabinetu inwestora giełdowego" Alexander Elder

Kolejna polecana przez nas książka o inwestowaniu to "Zapraszam do gabinetu inwestora giełdowego" Alexandra Eldera. Dzięki tej pozycji zafundujesz sobie kompleksowe wprowadzenie do podstaw inwestowania na giełdzie. Dowiesz się więcej na temat psychologii inwestowania, poznasz sposoby inwestowania w akcje, futuresy, waluty oraz opcje. Autor zafunduje Ci omówienie analizy technicznej wraz z istotnymi wskaźnikami. Dzięki polecanej przez nas pozycji dowiesz się jak kontrolować i minimalizować ryzyko. Poza wskazówkami dotyczącymi inwestowania na giełdzie, autor dzieli się również radami związanymi z efektywnym zarządzaniem czasem oraz prowadzeniem notatek. Koniecznie sięgnij po pozycję "Zapraszam do gabinetu inwestora giełdowego" jeśli chcesz wejść na rynek giełdowy z niezbędną wiedzą, dzięki której osiągniesz zysk. Niezbędna wiedza, fachowe wskazówki, opisy sprawdzonych metod inwestowania gwarantowane. Wyjątkowym dodatkiem jest "wizyta" w gabinecie inwestorskim autora, podczas której zdradza on przebieg kilku prawdziwych operacji krok po kroku. Chcesz inwestować? Nie możesz przegapić tej pozycji!

Chcesz inwestować? Idź z duchem czasu - "Zrozumieć Bitcoina" Silas Barta, Robert P. Murphy

Chcesz iść z duchem czasu? Może to pora, by zainwestować w Bitcoiny. Jednak zanim podejmiesz ten krok, koniecznie zapoznaj się z treścią książki "Zrozumieć Bitcoina". Potrzebujesz przecież niezbędnej wiedzy. Dzięki tej pozycji napisanej przez ekonomistę Silasa Barta oraz informatyka Roberta P. Murphy'ego dowiesz się czym dokładnie jest Bitcoin, jak działa protokół, na którym jest on oparty i odkryjesz czy inwestowanie w Bitcoiny jest w pełni legalne. Nauczysz się również wszystkiego o tym, jak dba się o bezpieczeństwo transakcji. Sięgnij po tę pozycję, a przekonasz się, że kryptowaluty to inwestycja przyszłości. Chcesz być na bieżąco? Jeśli tak, to koniecznie zgłęb temat Bitcoina!

Książki o inwestowaniu - nie zwlekaj dłużej!

Chcesz inwestować? Zaciekawiły Cię nasze propozycje i pragniesz zgłębić możliwie jak najwięcej informacji dotyczących tego tematu? Wszyscy inwestorzy oraz ci, którzy inwestorami dopiero chcieliby zostać powinni przede wszystkim zapewniać sobie stały dostęp do wiedzy! Tylko zgłębiając branżowe informacje będziesz mieć gwarancję, że ciągle się rozwijasz, a Twoje inwestowanie ma szansę na prawdziwy sukces. Dowiedz się więc jak najwięcej na temat giełdy, spekulacji, zarządzania ryzykiem, analizy finansowej, a także inwestowania w kruszce szlachetne czy kryptowaluty.

Nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji finansowych. Szkoda na to Twoich pieniędzy! Kluczem do sukcesu jest wiedza. Nie czekaj i zacznij poszerzać swoją już dziś wraz z polecanymi przez nas pozycjami dotyczącymi inwestowania. Gotowy na sukces? Co stoi na przeszkodzie, by zacząć już dziś?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl