Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Kontakt i dane firmy

Kim jesteśmy i co robimy?

Księgi Barneja to sklep z biznesową WIEDZĄ online. Oferujemy wiedzę i doświadczenie zawarte w szkoleniach, audiobookach, ebookach i książkach napisanych przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Stawiamy na treści wolnorynkowe, związane z rozwojem firmy, siebie i swojej przedsiębiorczości, wspierające niezależność i wolność finansową.

Wiemy, że regularne obcowanie z takimi treściami sprawia, że zaczynamy dostrzegać nowe możliwości, które motywują do zmiany, a tym samym do ciągłego rozwijania się i ulepszania swojego życia osobistego oraz finansowego. Dlatego chcemy pomóc innym w dotarciu do dobrych jakościowo książek, bogatych w porady różnych autorów związanych z biznesem, pracą dla samego siebie i edukacją finansową.

Poza sprzedażą online fizycznie można nas spotkać na różnych konferencjach oraz seminariach Uczelni ASBiRO, jedynej w Polsce uczelni wyższej, w której uczą wyłącznie przedsiębiorcy. 

 

Nasza Wizja

Naszym głównym celem jest umożliwienie tak szybko jak to możliwe obcowania z bardzo dobrą jakościowo książką wszystkim zainteresowanym rozwojem siebie, swojej firmy lub chcącym otworzyć biznes.

Dbamy o kondycję każdej książki i wysyłamy je w nienagannym stanie, bardzo starannie zapakowane. Zamówienia realizujemy tego samego dnia, zaraz po wpłynięciu płatności więc cały proces zakupu przebiega szybko i sprawnie. 

 

Naszą główną przewagą konkurencyjną jest profesjonalna i prokliencka obsługa klienta. Jest to bardzo doceniane w niemal wszystkich opiniach naszych klientów.
 
 

Kto stoi za Księgi Barneja?

Kasia i Barnaba Pyrak: Jesteśmy przedsiębiorcami więc robimy różne rzeczy! Poza Księgi Barneja prowadzimy również firmę logistyczną KBOOKS Logistyka, inwestujemy w nieruchomości i współpracujemy z ASBiRO. Uwielbiamy zwiedzać świat i poznawać nowe miejsca. 

 

 

Księgi Barneja to też szereg ludzi zaangażowanych w naszą inicjatywę, którzy nas wspierają i promują. Nasi partnerzy: 

Józef Szopiński premiera książki Rozwój Osobisty

prof. Józef Szopiński - autor książek Rozwój Osobisty - Prawdziwe Historie oraz Więź rodziców a kreatywność dzieci 

Kasia Tadeusz i Barnaba

Tad Witkowicz - autor książki Od nędzy do pieniędzy

Barnaba Pyrak i Rafael Badziag 

Rafel Badziag - autor książki Umysł Miliardera, inwestor, wizjoner

 William D. Danko - autor książek Sekrety amerykańskich milionerów oraz Prawdziwi milionerzy

Kamil Cebulski - założyciel Uczelni ASBiRO oraz autor książki Biznes w kraju dziadów

a sama Uczelnia ASBiRO to nasz oficjalny partner z którym współpracujmy na wyłączność (i od samego naszego początku) jako księgarnia akademicka!

Jan M. Fijor - założyciel wydawnictwa Fijor Publishing oraz fundator Fundacji Instytutu Carla Mengera, autor wielu książek biznesowych m.in. Metody zdobywania klientów

Sławek Muturi

Sławek Muturi - podróżnik, autor wielu książek o tematyce wolności finansowej dzięki inwestowaniu w nieruchomości m.in. Mieszkania na wynajem. Moja droga do wolności finansowej

Marcin Osman

Marcin Osman - twórca wydawnictwa OSM Power, autor wielu książek m.in. Biznes Ci ucieka

Agent Tomasz

Tomasz Agencki - autor podcastu agenttomasz.pl, autor książek Rozmowy o Korwinie oraz Nie karm ręki, która Cię kąsa

Instytut Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa - niezależny i nienastawiony na zysk ośrodkiem badawczo-edukacyjnym, odwołującym się do tradycji austriackiej szkoły ekonomii, dorobku klasycznego liberalizmu oraz libertariańskiej myśli polityczne

Stowarzyszenie Libertariańskie to inicjatywa osób ceniących niezależność. Naszym celem jest promocja wolności i wartości libertariańskich.

Mintbooks - wydawca wybranych książek z zakresu teorii ograniczeń Goldratta np. Cel I

Michał Sikorski - Youtuber. Inspiruje, motywuje, zachęca do refleksje nad życiem i otaczającym światem. Autor i wydawca książek Przewodnik po rzeczywistości oraz Podróże z sensem 

Technicznie nasz sklep wspiera i zapewnia bezproblemowe zakupy Mserwis oraz Cosmicweb

 

Kontakt z nami

Najłatwiej jak napiszesz do nas na FB Messengerze: m.me/ksiegibarneja lub wiadomością email:

[email protected]

Kontakt telefoniczny - czasem jesteśmy na spotkaniach (lub w podróży po Azji) itp. - wtedy oddzwonimy. 

Tel: +48 22 390 5987


Podmiot odpowiedzialny (to jest tylko adres rejestrowy firmy - nie prowadzimy tam sprzedaży ani magazynu):
KBooks sp. z o. o.
Al. Solidarności 68/121
00-240 Warszawa
NIP: 5252804597
Regon: 384650660
KRS: 0000809334

KBooks sp. z o. o. z siedzibą w (00-240) Warszawie, Al. Solidarności 68/121, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000809334, o kapitale zakładowym w wysokości 5000 zł, NIP 5252804597, REGON 384650660, reprezentowaną przez: Barnaba Pyrak - Prezes Zarządu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl