Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Pomysł na mikołajkowy prezent dla dziecka
Pomysł na mikołajkowy prezent dla dziecka 0

W tym roku, na mikołajki, podaruj coś bardziej wartościowego niż zabawkę – daj mądrość, która przetrwa przez lata! Co powiesz na upominek, który małemu odkrywcy zapewni nie tylko radość, ale również pełną gamą cennych lekcji?

czytaj całość »
Nie chcesz stracić takiej szansy...
Nie chcesz stracić takiej szansy... 0

Jesteś właścicielem rozkwitającej firmy. Masz już wiele sukcesów na swoim koncie, ale teraz przed Tobą otwiera się niepowtarzalna szansa. Właśnie masz szansę na nawiązanie współpracy z klientem, którego pozyskanie jest, jak znalezienie żyły złota. Ta współpraca sprawi, że staniesz się liderem branży, w której działasz...

czytaj całość »
Gdy wydaje Ci się, że gorzej być nie może...
Gdy wydaje Ci się, że gorzej być nie może... 0

Wyobraź sobie najgorszy dzień w swoim życiu. To może być trudne zadanie, ale przemyśl to przez chwilę. Wszystko idzie nie tak, jak powinno, a gdy myślisz, że gorzej być nie mogło, to znowu dzieje się coś, co sprawia, że ten dzień staje się jeszcze gorszy. Dochodzisz do wniosku, że w sumie to większość Twoich dni w ostatnim czasie tak wyglądało. Przestajesz mieć nadzieję, że zacznie wszystko iść po Twojej myśli…

czytaj całość »
Dlaczego jedne firmy odnoszą spektakularny sukces a inne upadają?
Dlaczego jedne firmy odnoszą spektakularny sukces a inne upadają? 0

Jestem dobrym programistą! Uwielbiam piec ciasta! Jestem doskonałą fryzjerką! Uwielbiam swoją pracę! Dlaczego mam pracować dla kogoś, skoro mogę założyć własną firmę? Jak to się dzieje, że choć jest dostępnych mnóstwo informacji, o tym, jak osiągnąć sukces w biznesie, tak wielu ludzi zaczyna działalność gospodarczą i doprowadza do jej upadku?

czytaj całość »
Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu?
Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu? 0

Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu? Jakie są największe mity o zarabianiu pieniędzy? Co nastąpi do roku 2142 i w którą stronę zmierza świat? Odpowiedzi na te pytania udzielił sam Dan S. Peña. Czy jesteś gotów na wysłuchanie wywiadu, który może zmienić Twoje spojrzenie na biznes i życie?

czytaj całość »
Poznaj swoją ukrytą siłę
Poznaj swoją ukrytą siłę 0

Wrażliwość to siła. Pozostawiona samej sobie może powodować popadanie w wycofanie, nieśmiałość, nadmierne myślenie, analizowanie bez końca, stres, lęki, przygnębienie…Jeśli jednak przejmiesz nad nią kontrolę i wykorzystasz możliwości, które się z nią wiążą… możesz osiągnąć więcej i szybciej niż osoby o niższej wrażliwości!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl