Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Książki o biznesie - Jak zacząć własny biznes?

Masz dość pracy dla kogoś? Korporacja Cię przytłacza? Rozważasz poważną zmianę w swoim życiu, ale zdaje Ci się, że biznes nie jest dla Ciebie? 

Jeśli Twoja odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to bardzo dobrze trafiłeś - posiadamy szeroki wachlarz książek o szeroko pojętym biznesie, o prowadzeniu firmy, o przedsiębiorczości... W naszej księgarni znajdziesz książki o biznesie, które warto przeczytać, by dowiedzieć się, jak zacząć własny biznes, jakie opcje są do wyboru, poznać wszystkie plusy i minusy prowadzenia własnej działalności gospodarczej i dzięki tej wiedzy podjąć decyzję, co chcesz robić dalej. Wiemy, że biznes to nie bajka, ale ze swojego doświadczenia możemy Ci powiedzieć, że choć prowadzenie własnej firmy bywa stresujące i problematyczne, to nic nie daje takiej satysfakcji, jak samodzielne planowanie kolejnych kroków w biznesie i osiąganie sukcesów!

Najlepsze książki o biznesie

1️⃣ Biznes ci ucieka - Marcin Osman

2️⃣ Ekonomia wdzięczności - Gary Vaynerchuk

3️⃣ Zmień Kurs - L. David Marquet

4️⃣ Biznes w kraju dziadów - Kamil Cebulski

5️⃣ Mit przedsiębiorczości - Michael E. Gerber

Do roboty! - Steven Pressfield Do roboty! - Steven Pressfield
Wydawnictwo: OSM Power
Cena:

99,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kot Biznesik - jak pewien zwykły kot został biznesmenem - Arkadiusz Błażyca Kot Biznesik - jak pewien zwykły kot został biznesmenem - Arkadiusz Błażyca
Cena:

36,44 zł

Cena regularna: 44,99 zł

Najniższa cena: 34,64 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Jak inwestować w garaże - praktyczny poradnik inwestora - Marcin Zakrzewski Jak inwestować w garaże - praktyczny poradnik inwestora - Marcin Zakrzewski
Wydawnictwo: Marcin Zakrzewski
Cena:

59,90 zł

Cena regularna: 129,00 zł

Najniższa cena: 59,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis Jak zdobyć bogactwo - Felix Dennis
Wydawnictwo: OSM Power
Cena:

111,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mit przedsiębiorczości - Michael E. Gerber Mit przedsiębiorczości - Michael E. Gerber
Wydawnictwo: MT Biznes
Cena:

36,37 zł

Cena regularna: 44,90 zł

Najniższa cena: 34,57 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Od nędzy do pieniędzy - Tad Witkowicz Od nędzy do pieniędzy - Tad Witkowicz
Wydawnictwo: Fijor Publishing
Cena:

29,77 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 29,77 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Sekrety amerykańskich milionerów - Stanley, Danko Sekrety amerykańskich milionerów - Stanley, Danko
Wydawnictwo: Fijor Publishing
Cena:

32,77 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 32,77 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Siła Pędu - Lech Kaniuk Siła Pędu - Lech Kaniuk
Wydawnictwo: OSM Power
Cena:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
4 godzinny tydzień pracy - uwolnij się od schematu (wydanie rozszerzone) - Tim Ferriss 4 godzinny tydzień pracy - uwolnij się od schematu (wydanie rozszerzone) - Tim Ferriss
Wydawnictwo: MT Biznes
Cena:

41,87 zł

Cena regularna: 49,90 zł

Najniższa cena: 40,37 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Jak zacząć własny biznes? Przydatne książki o biznesie i prowadzeniu firmy

Praca na etacie nie jest dla każdego - doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Jeśli jest Ci trudno dostosować się do narzuconych z góry zasad, masz dość pracy dla kogoś, a atmosfera korporacji Cię przytłacza i czujesz, że Twój osobisty potencjał nie jest wykorzystany - może oznacza to, że czas na zmiany? Co powiesz na założenie własnego biznesu, firmy, w której będziesz mógł rozwinąć swoje skrzydła? To idealna opcja dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych, które chciałyby pracować dla siebie, na własnych zasadach. Pomysł bycia własnym szefem z pewnością dla wielu osób brzmi kusząco. Pytanie jednak brzmi: czy warto? To wszystko zależy od Twojej motywacji, chęci działania, zapału i typu osobowości.

Własny biznes - pierwsze kroki

Jeśli po głowie chodzi Ci własny biznes, to zapewne zastanawiasz się od czego zacząć. Rozsądnym pierwszym krokiem, który powinieneś podjąć, może być przeczytanie wartościowych książek dotyczących prowadzenia własnej firmy, podstaw prawnych, zarządzania czasem i ludźmi czy negocjacji. Dzięki zdobytej wiedzy, będziesz mieć dobry start i pojęcie o tym, co Cię czeka.

Własny biznes - czy warto?

Otworzenie własnego biznesu oznacza dużą zmianę w życiu - to ogromne wyzwanie, ale jednocześnie szansa na rozwój, niezależność i oczywiście także większe zarobki. Jednak jeśli chcesz zdecydować się na założenie własnej firmy, powinieneś zrobić to z głową. Nie ma przecież nic gorszego od nieprzemyślanego, chaotycznego działania bez planu, opierającego się jedynie na dobrym pomyśle i niczym więcej. Co warto więc zrobić na samym początku? Możesz zacząć od czytania książek biznesowych, które zainspirują Cię do działania i dzięki którym poznasz wiele cennych rad. Czytanie książek o biznesie ma liczne zalety - dzięki nim dowiesz się nie tylko jak osiągnąć finalny sukces, ale w międzyczasie poznasz także sekrety zarządzania, marketingu czy sprzedaży oraz zgłębisz tajniki różnych modeli biznesowych tak, by wybrać najlepszy dla siebie. Książki o przedsiębiorczości uczą również jak zarządzać czasem oraz zespołem, co jest niezwykle ważnymi kwestiami dla każdego, kto prowadzi firmę. Dzięki branżowej literaturze dowiesz się też jak pracować wydajniej i produktywniej, a niekoniecznie więcej! Nie działaj w ciemno, ale przygotuj przemyślany plan działania, który pomoże Ci osiągnąć najlepsze rezultaty najniższym kosztem.

Biznes książki - szeroka oferta najlepszych książek biznesowych

Jeśli chcesz rozwinąć swój własny biznes, to bardzo dobrze trafiłeś - w ofercie posiadamy szeroki wachlarz książek o biznesie, o prowadzeniu firmy, o przedsiębiorczości... W naszej księgarni znajdziesz książki o biznesie, które warto przeczytać, by dowiedzieć się, jak zacząć własny biznes, jakie opcje są do wyboru, poznać wszystkie plusy i minusy prowadzenia własnej działalności gospodarczej i dzięki tej wiedzy podjąć decyzję, co chcesz robić dalej. Wiemy, że biznes to nie zawsze bajka, ale ze swojego doświadczenia możemy Ci powiedzieć, że choć prowadzenie własnej firmy bywa niekiedy stresujące i problematyczne, to nic nie daje takiej satysfakcji, jak samodzielne planowanie kolejnych kroków w biznesie i osiąganie coraz to nowych sukcesów! Zarabiaj przede wszystkim dla siebie, a nie dla innych i ciesz się wolnością i decyzyjnością, jakie daje prowadzenie własnej firmy. A zacznij od przeczytania najlepszych książek o biznesie, dzięki którym zainwestujesz swoje pieniądze mądrze, a nowego przedsięwzięcia podejmiesz się w pełni przygotowany! Nie daj się zaskoczyć przepisom prawnym, ukrytym kosztom i innym niebezpieczeństwom, które czyhają na początkujących przedsiębiorców.

Pomysły na biznes

Prowadzenie własnego sklepu?

A może jednak usługi?

Od Ciebie zależy, co wybierzesz, bo sam najlepiej znasz swoje predyspozycje oraz mocne i słabe strony. Własna działalność gospodarcza może otworzyć przed Tobą multum możliwości i doprowadzić do miejsc, o których dawniej nawet byś nie pomyślał. Pamiętaj, by inwestować w działalność, która przyniesie Ci zadowolenie i satysfakcję - w przeciwnym razie prowadzenie własnego biznesu może okazać się męczące. Rób to, w czym jesteś najlepszy i osiągaj kolejne sukcesy biznesowe.

Internet daje możliwości

Zastanawiasz się nad zbudowaniem własnego sklepu internetowego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie musisz być specjalistą od sprzedaży, by zacząć - znajdziesz u nas książki wprowadzające w zagadnienie e-sprzedaży krok po kroku, dowiesz się, jak zbudować poprawnie działającą stronę sprzedażową, w jaki sposób ją optymalizować, by uzyskiwała lepsze wyniki w wyszukiwarkach, poznasz rozwiązania prawne oraz sposoby na marketing, prowadzenie social mediów i budowanie wizerunku marki. Biznes online nie gryzie!

Internet pozwala dotrzeć do znacznie większej liczby ludzi. Jeśli, dla przykładu, prowadzisz niedużą pracownię, w której uczysz lepić garnki z gliny, to ilość Twoich klientów uzależniona jest od wielkości i lokalizacji pracowni, Twoich zasobów czasu, ceny zajęć, a także świadomości ludzi, że mogą się czegoś nowego nauczyć. Stworzenie kursu lepienia garnków z gliny i sprzedawanie go przez Internet pozwoli Ci dotrzeć do osób, które marzą o poznaniu tej umiejętności, lecz mieszkają na drugim końcu Polski... albo świata. Czy nie jest to atrakcyjna wizja?

Zarządzanie sobą w czasie - must read

Zarządzanie czasem i mądre planowanie zadań to niezwykle istotne zagadnienia, które powinna zgłębić każda osoba myśląca o założeniu własnego biznesu. Prokrastynacja, nieumiejętność delegowania zadań czy brak rozdzielania zadań na ważne i nieważne może prowadzić do sytuacji, w której nawet najprostsze czynności rozwlekają się na całe dni, a działania przestają być efektywne. Dlatego tak ważne jest, by pracować sprytnie, a nie ciężko! By nauczyć się tej niełatwej umiejętności, pomocne okażą się książki dotyczące zarządzania czasem, które znajdziesz także u nas. Nie trać czasu na głupoty i pracuj sprawniej, wydajniej i krócej!

Negocjacje biznesowe

Negocjacje biznesowe to niełatwa sprawa - wie o tym każdy, kto choć raz znalazł się w takiej sytuacji. Dostępne u nas pozycje zabiorą Cię w świat negocjacji i nauczą Cię jak postępować z Klientem w taki sposób, by obie strony były zadowolone i osiągnęły przy tym wymiernych korzyści, a negocjacje nie stały się manipulacją czy perswazją mającą na celu wymuszenie. Dzięki branżowej literaturze dowiesz się jak prowadzić negocjacje w sposób skuteczny i efektywny, w wyniku których każda ze stron jest usatysfakcjonowana. Sięgnij po nasze książki z branży, by dowiedzieć się jak prowadzić rozmowy z Klientami i Partnerami.

Wszystko o sprzedaży

Książki, które u nas znajdziesz ujawnią Ci tajniki skutecznej sprzedaży. Sam fantastyczny pomysł na biznes to nie wszystko - teraz musisz znaleźć jeszcze klientów, którzy dostrzegą potencjał Twojej usługi czy produktu i zdecydują się go kupić. Kolejna kwestia to znalezienie Partnerów biznesowych. Musisz przekonać zarówno jednych i drugich, że Twoja oferta jest wyjątkowa i wyróżnia się na tle konkurencji - a więc to właśnie w nią warto zainwestować. Sięgnij po literaturę branżową, by dowiedzieć się jak to zrobić.

Marketing i promocja

Pomysł, negocjacje, sprzedaż - to bardzo ważne aspekty każdej działalności biznesowej. Nie zarobisz jednak kokosów, jeśli nie skupisz się na przemyślanej promocji oraz strategii marketingowej, dzięki której reklamy trafią do grupy docelowej, czyli do Twoich potencjalnych klientów. Nie ma sensu reklamować się tam, gdzie szanse na zakup Twojego produktu czy usługi są niewielkie. Lepiej zainwestować w promocję, która naprawdę działa i przynosi wymierne rezultaty. Dzięki naszym książkom branżowym dowiesz się wszystkiego o segmentacji rynku, metodach promocji, które naprawdę działają, najlepszych strategiach marketingowych i zgłębisz wiele innych sekretów, dzięki którym sprzedaż wzrośnie - a co za tym idzie, również przychody.

Przepisy, podatki i urzędy

Wszystkie osoby posiadające własną firmę doskonale zdają sobie sprawę z tego, że kwestie formalne to zmora przedsiębiorców. Łatwo czegoś nie dopilnować, by zapłacić wysoką karę, która mocno zaboli właściciela. Nie daj się zaskoczyć i dowiedz się wszystkiego o wymaganych formalnościach związanych z prowadzeniem własnej firmy. Z naszą literaturą branżową, podatki przestaną być dla Ciebie czarną magią, a urzędy nie będą już miały tajemnic.

Inwestowanie i giełda

Tylko pomyśl - czy nie wspaniałą sytuacją byłaby ta, w której Ty nie wykonujesz regularnej pracy, a Twój majątek w tym czasie się powiększa? Brzmi jak bajka? A to całkiem możliwe, dzięki dochodowi pasywnemu. Naucz się skutecznie inwestować, by zarabiać nie robiąc nic. Lub prawie nic. Gra na giełdzie to idealna metoda pozwalająca na pomnożenie majątku poza regularną pracą - jednak jest to również działanie ryzykowne i dlatego zanim zaczniesz grać, powinieneś dokładnie zgłębić temat. Tak, by nie doprowadzić do strat. Książki, które u nas znajdziesz pozwolą Ci poznać tajemnice efektywnego inwestowania. Gotowy na pomnożenie kapitału?

Jak być dobrym szefem?

Własne przedsiębiorstwo oznacza, że stajesz się sam dla siebie szefem. Co jednak w sytuacji, kiedy firma zaczyna się rozwijać, a Ty nagle masz pod sobą coraz więcej pracowników? Bycie szefem to niełatwa sprawa. Autokratyczny styl zarządzania już dawno odszedł do lamusa. Szef powinien być blisko swoich pracowników, rozumieć ich potrzeby, a zadania rozdzielać zgodnie z umiejętnościami i predyspozycjami. Dowiedz się jak być szefem lubianym, szanowanym i respektowanym, ponieważ tylko wtedy możesz liczyć na pełną lojalność pracowników.

Rozwijaj swój biznes! Wiedza praktyczna i teoretyczna

Kierowania przedsiębiorstwem czy rozwijania własnego biznesu nauczysz się głównie w praktyce. Zadbaj jednak o zaplecze teoretyczne, dzięki któremu zapewnisz sobie lepszy start, a na późniejszych etapach prowadzenia przedsiębiorstwa zyskasz dodatkową, niezbędną wiedzę. Czytaj książki i nigdy nie przestawaj się uczyć!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl