Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Stowarzyszenie Libertariańskie to inicjatywa osób ceniących niezależność. Naszym celem jest promocja wolności i wartości libertariańskich.

Jesteśmy zwolennikami poglądu, że swoboda ludzkiego działania powinna być ograniczona wyłącznie wolnością drugiego człowieka. Jesteśmy orędownikami swobód obywatelskich, sojusznikami dobrowolnych działań i sprzymierzeńcami idei liberalizmu i libertarianizmu. Zajmujemy się promocją naszych idei na szczeblu ogólnokrajowym i lokalnym. Wierzymy, że konkretne działania mogą zachęcić ludzi, by dostrzegli wartość wolności w życiu publicznym.

Organizujemy również konferencje, których uczestnicy mają możliwość zapoznania się z ideami libertarianizmu. Pierwsza z nich odbyła się 16 czerwca 2013 roku.

Zachęcamy do współuczestnictwa w działalności, jesteśmy zawsze otwarci na świeże pomysły i inicjatywy. Organizujemy też regularne spotkania, na których planujemy nowe działania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz pomóc nam w popularyzacji naszych idei i masz na to dobry pomysł! Napisz do nas maila na adres [email protected].

Stowarzyszenie zostało formalnie zarejestrowane w sierpniu 2013 roku.

Libertariańskie dylematy - Jakub Bożydar Wiśniewski Libertariańskie dylematy - Jakub Bożydar Wiśniewski
Cena:

9,91 zł

Cena regularna: 12,00 zł

Najniższa cena: 9,36 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przeciw Państwu - życie Murraya N. Rothbarda - Justin Raimondo Przeciw Państwu - życie Murraya N. Rothbarda - Justin Raimondo
Cena:

31,12 zł

Cena regularna: 39,90 zł

Najniższa cena: 30,72 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wolność, ekonomia i cywilizacja - Jakub Bożydar Wiśniewski Wolność, ekonomia i cywilizacja - Jakub Bożydar Wiśniewski
Cena:

16,20 zł

Cena regularna: 20,00 zł

Najniższa cena: 15,40 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl