Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Program partnerski

Zapraszamy Cię do programu partnerskiego Księgi Barneja

Masz serwis tematyczny, prowadzisz bloga, kanał YouTube czy po prostu działasz w social media?

Zarabiaj w naszym programie afiliacyjnym!

Nasza oferta to prawie 1500 publikacji z wiedzą i doświadczeniem zawartym w szkoleniach, audiobookach, ebookach i książkach napisanych przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Stawiamy na treści wolnorynkowe, związane z rozwojem firmy, siebie i swojej przedsiębiorczości, wspierające niezależność i wolność finansową.

Wiemy, że regularne obcowanie z takimi treściami sprawia, że zaczynamy dostrzegać nowe możliwości, które motywują do zmiany, a tym samym do ciągłego rozwijania się i ulepszania swojego życia osobistego oraz finansowego. Dlatego chcemy pomóc innym w dotarciu do dobrych jakościowo książek, bogatych w porady różnych autorów związanych z biznesem, pracą dla samego siebie i edukacją finansową.

Teraz również Ty możesz być częścią naszej przedsiębiorczej idei!

Robert i Krzysztof - ambasadorzy Księgi Barneja

Jak zacząć zarabiać z nami?

Krok 1 - dołącz do nas

Krok 1 - dołączasz do naszego programu

załóż konto w naszym serwisie - odezwij się do nas na adres program@ksiegibarneja.pl

krok 2 - linki afiliacyjne

Krok 2 - umieszczasz na stronie link afiliacyjny

Jak stworzyć link? Do dowolnego linku do naszego sklepu dodajesz wybrany przez Ciebie, identyfikujący Ciebie ID np:

https://ksiegibarneja.pl/zyj-z-najmu/?referral=TWOJ-ID

krok 3 - zarabiasz prowizję od sprzedaży

Krok 3 - zarabiasz prowizję od każdej sprzedaży

Masz dostęp do panelu gdzie sprawdzasz postępy swoich poleceń

Korzyści dla aktywnych Ambasadorów:

 • prowizja afiliacyjna w programie partnerskim Księgi Barneja w wysokości aż 7% wygenerowanego obrotu;
 • wcześniejsze informacje o zapowiedziach książkowych i premierach;
 • i inne bonusy zależne od aktywności.

Jako nasz partner masz dostęp do konta gdzie możesz na bieżąco śledzić:

 • swoje zarobki
 • jakie produkty kupili klienci
 • które z Twoich linków wygenerowały sprzedaż

Zaloguj się swoim adresem email na https://api.kbooks.pl


 

Regulamin współpracy w programie afiliacyjnym Księgi Barneja.

 1. Regulamin Współpracy określa warunki, zasady i sposób rozliczania współpracy Użytkownika  z KBOOKS sp. z o. o.  w ramach programu partnerskiego na platformie https://ksiegibarneja.pl , należącej do KBOOKS sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.
 2. Podczas rejestracji w serwisie Księgi Barneja i późniejszego korzystania z usług świadczonych przez KBOOKS sp. z o. o. rejestrujący się użytkownik potwierdza fakt zapoznania się i akceptacji niniejszego Regulaminu w obowiązującej formie.
 3. Użytkownik, za pośrednictwem platformy Księgi Barneja uczestniczy w programie partnerskim w celu promocji wybranych przez siebie produktów z oferty księgibarneja.pl, na swojej przestrzeni reklamowej. Ilekroć strony trzecie, użytkownicy stron i innych powierzchni internetowych Użytkownika, klikają w nośniki reklam, skutkuje to przekierowaniem do serwisu Księgi Barneja, które to przekierowanie ma nakłonić użytkowników do wykonania akcji w serwisie Księgi Barneja. 
 4. Użytkownik za udostępnienie przestrzeni reklamowej, która skutecznie doprowadziła do zakupu, otrzyma z tego tytułu wynagrodzenie (model CPS - ang. cost per sales; czyli procent od sprzedaży). Wysokość wynagrodzenia określana jest szczegółowo w indywidualnych Warunkach współpracy.
 5. Księgi Barneja za pomocą autorskiego systemu trackingowego monitoruje i rejestruje realizowane na stronach Użytkownikach akcje; udostępnia Użytkownikom dane z systemu trackingowego w postaci statystyk i listy transakcji sprzedaży. Statystyki dostępne są online i stanowią podstawę do wyliczania wynagrodzenia.
 6. Aby zarejestrować konto Użytkownika należy zgłosić swoją chęć współpracy poprzez kontakt mailowy na adres program@ksiegibarneja.pl podając wybrany przez siebie ID, który będzie używany jako unikalny identyfikator linków.
 7. Przed pierwszą wypłatą zgromadzonych środków na Koncie Użytkownika, Użytkownik prowadzący działalność gospodarczą, zobowiązany jest do podania pełnej nazwy firmy, adresu siedziby firmy, numeru NIP, numeru konta bankowego i innych niezbędnych danych do realizacji przelewów zarobionych środków w związku z uczestnictwem w programie partnerskich na platformie Księgi Barneja oraz adresu do korespondencji, jeśli jest inny od adresu siedziby, a także dane osoby upoważnionej do jego reprezentowania.
 8. Przed pierwszą wypłatą, Użytkownik nieprowadzący działalności gospodarczej, zobowiązany jest do podania swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, numeru PESEL, numeru konta bankowego i innych niezbędnych danych do realizacji przelewów zarobionych środków w związku z uczestnictwem w programach partnerskich na platformie Księgi Barneja.
 9. Wypłaty środków odbywają się wyłącznie przelewem na wskazane na rachunku/fakturze konto bankowe.
 10. Rejestracja i uczestnictwo w programach partnerskich na platformie Księgi Barneja jest wolne od wszelkich opłat.
 11. Księgi Barneja zobowiązane jest do wypłacania Uzytkownikowi prowizji nie wcześniej jednak niż 14 dni od dokonania transakcji sprzedaży dla której następuje wypłata środków.
 12. Naliczone wynagrodzenie za transakcje zaakceptowane, wypłacane są przelewem bankowym w ciągu dwóch tygodni od dnia dostarczenia rachunku/faktury VAT, po przekroczeniu sumy minimalnej 50 zł.
 13. Wysyłając wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej ( email) Użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania wszystkich zobowiązań wynikających z Obowiązujących Przepisów Prawa w odniesieniu do Przetwarzania Danych Osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem  rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO . Dlatego też konieczne jest uzyskanie od każdego odbiorcy jego świadomej zgody do przetwarzanie jego danych w celach marketingowych lub innych, jeśli dotyczą, przed wysłaniem wiadomości e-mail. Na wniosek Księgi Barneja, Użytkownik zobowiązuje się przedstawić dowód uzyskania takiej zgody.
 14. Zgłaszając się do programu partnerskiego i promując Księgi Barneja,Użytkownik zapewnia, że powierzchnia reklamowa, jakiej używa oraz działania reklamowe jakie prowadzi nie naruszają praw osób trzecich (w szczególności, ale bez ograniczenia, praw autorskich, prawa do znaków towarowych, praw osobistych lub pokrewnych).
 15. Użytkownik, w celu prezentacji Księgi Barneja i promocji jego oferty,  może używać nazwy firmy reklamodawcy, marki, nazw produktów z oferty a także znaków graficznych takich jak logo firmy i zdjęcia produktów z oferty reklamodawcy.
 16. Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Użytkownika jest KBOOKS sp. z o. o.
 17. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 12.11.2020 r.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska - Przesyłka Polecona Ekonomiczna) już od 200,00 zł.
Bezpieczne zakupy
 • Szybkie przelewy Przelewy24.pl
 • Szybkie przelewy Blue Media
 • Przelewy tradycyjne, Płatność za pobraniem, Pro-forma
 • Płatność BITCOIN
 • Gwarantowany zwrot pieniędzy (365 dni na zwrot towaru - bez podawania przyczyny)
 • Szyfrowane dane i transakcje
 • Szybka wysyłka: dziś kupujesz - dziś wysyłamy
 • Dostawa do wszystkich krajów świata
 • Wysyłamy do: Paczkomaty InPost
 • Przesyłkę możesz odebrać w Odbiór w Punkcie: Żabka, Ruch, Poczta, Orlen
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl