Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Machina sprzedażowa - Justin Roff-Marsh

Dostępność: brak towaru
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.
Zyskujesz 5 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Wydawnictwo: ICAN Institute
Kod produktu: 9788363662523

Opis

Jak zwiększyć przychody i obniżyć koszty, projektując na nowo funkcjonowanie działu sprzedaży?

Dokonaj restrukturyzacji wg metody SPE (Sales Process Engineering) i przenieś swoją sprzedaż z XIX do XXI wieku! Sięgnij po przełomowy poradnik, który zakwestionuje całą Twoją wiedzę i zaoferuje radykalne, ale już sprawdzone podejście do projektowania i budowania funkcji sprzedaży.
Lektura obowiązkowa dla liderów, menedżerów i właścicieli firm!

TWÓRZ SUPERWYDAJNĄ ORGANIZACJĘ
dzięki przełomowej metodzie Justina Roffa-Marsha

Większość firm ciągle w zbyt małym stopniu wykorzystuje korzyści związane z podziałem pracy i specjalizacją w sprzedaży. W związku z tym  wszelkie inne działania mające ją uzdrowić przynoszą jedynie chwilowy efekt i prędzej czy później wszystko wraca do stanu, w którym:

  1. Handlowcy najchętniej spędzają czas na zajęciach okołosprzedażowych, poświęcają go niewiele na faktyczną sprzedaż.
  2. Nowe możliwości biznesowe są ignorowane w pościgu za szybką sprzedażą, która nie wymaga od sprzedawców zbyt dużego wysiłku.
  3. Sprzedaż regularnie uczestniczy w otwartych konfliktach z innymi działami.
  4. Mur między marketingiem a sprzedażą jest tak ogromny, że równie dobrze te działy mogłyby funkcjonować w różnych firmach.

Powstrzymaj ten bieg wydarzeń: dokonaj restrukturyzacji działu sprzedaży według metody SPE (Sales Process Engineering) – przenieś Twoją funkcję sprzedaży z XIX do XXI wieku!

Precyzyjnie podziel pracę między swoich handlowców tak, aby maksymalnie wykorzystywać ich indywidualne predyspozycje i ciesz się większymi zyskami mimo mniejszej liczby sprzedawców. Choć zastosowanie podziału pracy brzmi niewinnie, idea ta kruszy przyzwyczajenia osób zarządzających sprzedażą i skłania do zastąpienia starych metod zupełnie nowym podejściem.

Dzięki inżynierii procesów sprzedażowych zbudujesz nowy świat, w którym sprzedaż jest działalnością wewnętrzną, pracownicy zarabiają stałe wynagrodzenie, skupiając swoją uwagę wyłącznie na rozmowach sprzedażowych, marketing jest zintegrowany ze sprzedażą, a jej regionalne biura nie są już potrzebne. W swojej książce Justin Roff-Marsh pokazuje, jak powtórzyć sukcesy firm, które w ciągu ostatnich 15 lat wdrożyły jego niekonwencjonalną metodę, budując niezwykle efektywne funkcje sprzedaży i zyskując przewagę nad rynkowymi rywalami.

Dołącz do organizacji, które już przestawiły się na SPE i tak jak one odkryj korzyści tej rewolucji:
-   ogromny wzrost liczby umów sprzedaży (w przeliczeniu na osobę),
-   znaczne zwiększenie zasięgu terytorialnego swojej sprzedaży przy obecnych zasobach,
-   drastyczna poprawa jakości obsługi klienta,
-   eliminacja wąskich gardeł sprzedaży,
-   zmniejszenie kosztów operacyjnych sprzedaży przy jednoczesnym zwiększeniu zysków.

Nie zwlekaj! „Machina sprzedażowa” zmieni Twój sposób myślenia i  krok po kroku  pomoże Ci zaprojektować wydajnie i skutecznie funkcjonujący dział! To praktyczny przewodnik, dzięki któremu przeobrazisz ekipę handlowców-autonomicznych rzemieślników w ściśle zsynchronizowany zespół specjalistów.

***

Justin Roff - Marsh

Mistrz projektowania procesów sprzedażowych, założyciel firmy Ballstix.

Światowej sławy ekspert w zakresie projektowania procesów sprzedaży i zarządzania nimi. Popularyzator TOC (teorii ograniczeń) w zakresie sprzedaży, twórca SalesProcessEngineering.net – bloga, który jest śledzi przez ponad 200 tys. osób z całego świata. W jego seminariach i warsztatach co roku uczestniczą tysiące menedżerów. Jest tez autorem innej bestsellerowej książki pt. Reorganizacja procesu sprzedaży (Reengineering the Sales Process).

Radykał w swoich poglądach. Podważa fundamentalne założenia leżące u podstaw tradycyjnego podejścia do sprzedaży oraz konsekwentnie sprzeciwia się standardowym praktykom. W zamian proponuje, by postrzegać funkcję sprzedaży jak „machinę” z uwzględnieniem podziału pracy, centralizacji wszystkich działań z wyjątkiem ważnych wizyt w terenie oraz formalnego podejścia do zarządzania.


Dwadzieścia lat temu założył agencję marketingu bezpośredniego Ballistix, stopniowo poszerzając ofertę usług konsultingowych. Dziś Ballistix obsługuje klientów z Australii, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. W roku 2008 Justin przeprowadził się do Ameryki, by rozwijać firmę na tamtejszym rynku.

Dane techniczne

Okładka twarda
Rok wydania 2017
Wydanie 1
Liczba stron 220

Produkty powiązane

Opinie o książce (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

29 czerwca 2021

Machina sprzedażowa - krok po kroku pomoże Ci zaprojektować wydajnie i skutecznie funkcjonujący dział! To praktyczny przewodnik, dzięki któremu przeobrazisz ekipę handlowców-autonomicznych rzemieślników w ściśle zsynchronizowany zespół specjalistów. Większość firm ciągle w zbyt małym stopniu wykorzystuje korzyści związane z podziałem pracy i specjalizacją w sprzedaży. Precyzyjnie podziel pracę między swoich handlowców tak, aby maksymalnie wykorzystywać ich indywidualne predyspozycje i ciesz się większymi zyskami mimo mniejszej liczby sprzedawców. Choć zastosowanie podziału pracy brzmi niewinnie, idea ta kruszy przyzwyczajenia osób zarządzających sprzedażą i skłania do zastąpienia starych metod zupełnie nowym podejściem. Dzięki inżynierii procesów sprzedażowych zbudujesz nowy świat, w którym sprzedaż jest działalnością wewnętrzną, pracownicy zarabiają stałe wynagrodzenie, skupiając swoją uwagę wyłącznie na rozmowach sprzedażowych, marketing jest zintegrowany ze sprzedażą, a jej regionalne biura nie są już potrzebne. W swojej książce Justin Roff-Marsh pokazuje, jak powtórzyć sukcesy firm, które w ciągu ostatnich 15 lat wdrożyły jego niekonwencjonalną metodę, budując niezwykle efektywne funkcje sprzedaży i zyskując przewagę nad rynkowymi rywalami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl