Czy jesteś na tyle zdeterminowany, by stać się bogaczem❓
Czy jesteś na tyle zdeterminowany, by stać się bogaczem❓

 

"Książka skłaniająca do głębokiej refleksji nad tym, czy rzeczywiście jesteśmy w stanie przekroczyć swoje granice i wejść na drogę prowadzącą do bogactwa"

 

W książce "Jak zdobyć bogactwo" ku zdziwieniu nie otrzymamy prostego przepisu na bogactwo, na co może wskazywać chwytliwy tytuł dzieła Felixa Dennisa. Być może po raz pierwszy, w sposób tak otwarty autor zwraca uwagę na to, że proces ten wymaga niesamowitego poświęcenia, przełamania wszystkich otaczających nas barier i zmiany dotychczasowego myślenia.

czytaj całość »
Ryszard Jaszczyński - co dalej z kryzysem i jak się bronić?
Ryszard Jaszczyński - co dalej z kryzysem i jak się bronić?

Ryszard Jaszczyński w rozmowie specjalnie dla naszej księgarni. Praktyk inwestowania i oszczędzania - autor bestsellerowej książki "Droga do zamożności" w której krok po kroku opisuje jak nauczyć się zarządzania kapitałem i jego pomnażania.

W dziedzinie finansów jest samoukiem i autorem nowatorskiego, niezwykle prostego i logicznego, podejścia do zasad budowania zamożności. Wieloletnia przygoda z aktywną grą na giełdzie i docenianie zalet posiadania nieruchomości ułatwiły autorowi zbudowanie portfela dochodowych aktywów i osiągnięcie finansowej wolności.

czytaj całość »
5 książek na początek Twojej zmiany, które oderwą Cię od tematu wirusa i kryzysu
5 książek na początek Twojej zmiany, które oderwą Cię od tematu wirusa i kryzysu

Ostatnie tygodnie to znów szum medialny i pandemia strachu wokół koronawirusa. Dosłownie wszędzie straszą kryzysem, załamaniem gospodarczym i recesją. Szkoły pozamykane, biznesy zawieszone, najwyższa inflacja w UE - jak się czujesz kiedy to wszystko słyszysz? Motywuje Cię to? Poprawia Twoje samopoczucie? Myślę, że nie.

Zachęcam Cię w takim razie do oderwania się od tego i skupienia uwagi na wartościowych książkach, które pozytywnie wpłyną na Ciebie oraz Twój biznes i nie będziesz myślał o tym jak przetrwać, ale jak się rozwijać.

czytaj całość »
8️ książek, które rozwiną przedsiębiorcze myślenie u dziecka
8️ książek, które rozwiną przedsiębiorcze myślenie u dziecka

Przedsiębiorczości powinniśmy uczyć dzieci już od przedszkola

Nie należy zwlekać z podjęciem odpowiednich działań o finansowej socjalizacji dziecka, niezależnie od tego w jakim wieku jest. Jak wiadomo w polskich szkołach edukacja finansowa wprowadzana jest dopiero w liceum, kiedy uczniowie przytłoczeni nadmiarem innych lekcji, traktują podstawy przedsiębiorczości jako przedmiot "do zaliczenia". Dlatego, uważamy, że lepiej wziąć sprawy w swoje ręce. Należy jednak pamiętać, że wszystkie działania mające  na celu wykształcenie w dziecku ducha przedsiębiorczości powinny być dostosowane do jego wieku poziomu rozwoju, a także zainteresowania tematem.

czytaj całość »

Polecane książki

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska - Przesyłka Polecona Ekonomiczna) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl