Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Wybór użytkownika - ranking Zaufany Sklep Ceneo 0

Zaufany Sklep

Dzięki Ceneo.pl internetowe zakupy są szybkie, intuicyjne a przede wszystkim bezpieczne.


Program „Zaufane Opinie Ceneo” to najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. Opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w konkretnym sklepie internetowym. Fakt, że opinie pochodzą bezpośrednio od klientów, stanowi dużą przewagę nad zwykłymi opiniami, które może wystawić każdy. Klienci w „Zaufanych Opiniach” dzielą się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi uwagami na temat swoich doświadczeń zakupowych, co gwarantuje rzetelny obraz sklepów.


Jak to działa?

Kilka dni po złożeniu zamówienia, Ceneo wysyła do Klienta sklepu e-mail z prośbą o wypełnienie ankiety z oceną transakcji. Do każdego zamówienia przypisany jest jeden, unikalny egzemplarz ankiety, dzięki czemu Klient ocenia każdą transakcję jednokrotnie.


Dlaczego warto wypełniać ankiety?

Wystawiając „Zaufane Opinie” dostarczasz innym kupującym cenne informacje dotyczące jakości obsługi w sklepach internetowych. Wzajemna wymiana doświadczeń wśród użytkowników Ceneo przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa zakupów w sklepach internetowych.


Jak rozpoznać, który sklep zbiera Zaufane Opinie?

Odznaka „Zaufanych Opinii” przy logo sklepu to gwarancja, że wybrany sklep posiada nie mniej niż 90% pozytywnych opinii i średnią ocen 4.0 z co najmniej 10 „Zaufanych Opinii” za ostatnie 30 dni.

Do programu może przystąpić każdy sklep internetowy, a odznaka przyznawana jest w momencie spełnienia powyższych warunków. Sklepy uczestniczące w Programie mogą umieszczać na swoich stronach logo „Zaufanych Opinii” – klikając w nie masz pewność, że przeczytasz opinie zweryfikowane przez Ceneo.

Przed podjęciem decyzji o zakupie warto sprawdzić, które sklepy posiadają tego typu komentarze.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl