Blog kategorie
Biznes odporny na KRYZYS - Michał Kosel
Biznes odporny na KRYZYS - Michał Kosel

Od 10 lat prężnie działa w branży fitness/ dance. Jest przedsiębiorcą, dziennikarzem i założycielem Fundacji, która wspiera pasjonatów na rynku pracy.

Michał Kosel w rozmowie specjalnie dla księgarni biznesowo-wolnościowej Księgi Barneja. Autor książek z serii "Gorzka prawda o..."

czytaj całość »
Dajemy książkom drugie życie
Dajemy książkom drugie życie

Jak się pewnie domyślasz, droga, którą książka przebywa od drukarni do jej docelowego czytelnika jest czasami długa i trudna :)

Często w tym procesie uczestniczy wiele pośredników takich jak np. wydawca, hurtownik, księgarnie, firmy kurierskie. Siłą rzeczy dzieje się tak, że czasami niektóre pozycje lektur biznesowych ulegają uszkodzeniu poprzez zarysowanie lub zagięcie okładki.

Mam nadzieję, że doświadczyłeś na własnej skórze tego, że Księgach Barneja dbałość o wysoką jakość obsługi klienta stanowi nasz priorytet. Dlatego my zawsze wysyłamy do Ciebie książki w nienaruszonym stanie i idealnie zapakowane. 

czytaj całość »
Ryszard Jaszczyński - co dalej z kryzysem i jak się bronić?
Ryszard Jaszczyński - co dalej z kryzysem i jak się bronić?

Ryszard Jaszczyński w rozmowie specjalnie dla naszej księgarni. Praktyk inwestowania i oszczędzania - autor bestsellerowej książki "Droga do zamożności" w której krok po kroku opisuje jak nauczyć się zarządzania kapitałem i jego pomnażania.

W dziedzinie finansów jest samoukiem i autorem nowatorskiego, niezwykle prostego i logicznego, podejścia do zasad budowania zamożności. Wieloletnia przygoda z aktywną grą na giełdzie i docenianie zalet posiadania nieruchomości ułatwiły autorowi zbudowanie portfela dochodowych aktywów i osiągnięcie finansowej wolności.

czytaj całość »
Prawdziwi Milionerzy - Tylko u nas!
Prawdziwi Milionerzy - Tylko u nas!

Najnowsza książka autora bestsellera Sekrety Amerykańskich Milionerów: Prawdziwi milionerzy czy droga do prosperity - dostępna od dziś tylko u nas! 

Książka ta to niejako konkluzja, czy wręcz kulminacja innej wybitnej amerykańskiej książki, która 22 lata temu dokonała rewolucji w wyobrażeniach o ludziach bogatych, ich sposobie życia i zwyczajach, oraz relacjach ze społeczeństwem. Mowa o książce Thomasa J. Stanleya i Williama D. Danko, wydanej w Polsce pod tytułem Sekrety amerykańskich milionerów. O ile pierwsza z nich stawiała pytania co do pochodzenia i znaczenia ludzkiego bogactwa, o tyle ta, którą bierzecie właśnie w swoje ręce, udziela na nie ostatecznej odpowiedzi. Nie sposób zrozumieć jednej bez drugiej…   

 

KUP TERAZ!

czytaj całość »
Reisefieber, czyli sposób na poznanie świata
Reisefieber, czyli sposób na poznanie świata

Nowa, świeża pozycja, prosto spod pióra mistrza literatury i polskiego milionera Jan M Fijor! Książka pełna wspomnień, przemyśleń, niekonwencjonalnych historii oraz podróżniczych afer. Znajdziecie w niej, jak pisze sam autor, sposób na poznanie świata „poprzez szukanie guza”. Jednym słowem - Reisefieber!

"Arkady Fiedler ryzykował życie w nurtach rzek pełnych aligatorów, Olgierd Budrewicz o mały włos, a spadłby do wodospadu Wiktorii w Rodezji, innym razem zaś zsunął się na dno przepaści w Andach. Tony Halik omal nie umarł z pragnienia, a Wojciecha Cejrowskiego w każdej chwili mogła użreć la viuda negra czy zaatakować (wchodząc cichcem pod paznokieć) afrykańska pchła ziemna. Moja konfrontacja z żararaką w argentyńskiej prowincji Misiones skończyła się tylko silnym krwotokiem, a z pajęczakiem w La Ceiba w Hondurasie sepsą. Jednakże aligatory, żararaki, skorpiony i ryczące wodospady to nic w porównaniu z ryzykiem, jakie niesie ze sobą spotkanie z ukrywającym się przywódcą rewolty Indian, peruwiańskim prokuratorem ściągającym bandytów spod znaku Sendero Luminoso, przekupnym sędzią meksykańskim czy narcotraficantes z Copacabany nad jeziorem Titicaca w Boliwii.

Nie ma bowiem wątpliwości, że najniebezpieczniejsze są kontakty z ludźmi.

Z moich licznych globalnych poszukiwań guza, jak na razie, wychodziłem cało. O tym, jak mi się to udawało, proszę przeczytajcie i oceńce sami."

Kup Teraz!

czytaj całość »
DecoMoreno

Najpoczytniejsza książka tego znanego autora niebawem w naszej ofercie!

Cacao - Deco Moreno. Wydawnictwo Extra Ciemne.

DecoMoreno

czytaj całość »
Spekulujmy razem
Spekulujmy razem

Na początek świeżynka w postaci powieści sensacyjnej, która wyszła spod pióra wybitnego ekonomisty wolnorynkowego Doug'a Casey'a! Wydana jako pierwsza przez Fijorr Publishing. Zachęcamy do lektury i podzielenia się wrażeniami 

czytaj całość »
 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska - Przesyłka Polecona Ekonomiczna) już od 120,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl