Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Marzenia stały się faktem!
Marzenia stały się faktem! 0

Jeśli wydać pierwszą książkę to kogo? Iść grubo czy może lepiej małymi krokami? A co, gdyby wystawić się na pożarcie guru High-Performance Dan Peña? A co, gdyby przy okazji wbić się do jego zamku, gdzie pojawiają się tylko najlepsi i najwięksi, i to jeszcze płacą za to grube dziesiątki tysięcy złotych? Polskie wydanie książki „Twoje pierwsze 100 milionów” Dana S. Peña już w dostępne!

czytaj całość »
Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu?
Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu? 0

Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu? Jakie są największe mity o zarabianiu pieniędzy? Co nastąpi do roku 2142 i w którą stronę zmierza świat? Odpowiedzi na te pytania udzielił sam Dan S. Peña. Czy jesteś gotów na wysłuchanie wywiadu, który może zmienić Twoje spojrzenie na biznes i życie?

czytaj całość »
Poznaj swoją ukrytą siłę
Poznaj swoją ukrytą siłę 0

Wrażliwość to siła. Pozostawiona samej sobie może powodować popadanie w wycofanie, nieśmiałość, nadmierne myślenie, analizowanie bez końca, stres, lęki, przygnębienie…Jeśli jednak przejmiesz nad nią kontrolę i wykorzystasz możliwości, które się z nią wiążą… możesz osiągnąć więcej i szybciej niż osoby o niższej wrażliwości!

czytaj całość »
Całkowicie nowy rozdział w moim życiu – jak to mówi Dan S. Peña – całuję nową żabę!
Całkowicie nowy rozdział w moim życiu – jak to mówi Dan S. Peña – całuję nową żabę! 0
Jeszcze nie wydałem tej książki a już wszystko się odmieniło. Jestem zapraszany na wywiady, ludzie mi gratulują – cóż, nie powiem, że to nie jest miłe, ale strach pomyśleć, co będzie dalej... Teraz dzielę się z Tobą jego najważniejszymi nawykami odnośnie bycia High-Performance.
czytaj całość »
Barnejowe nowości
Barnejowe nowości 0

Chcesz nauczyć się tworzyć skuteczne treści? Marzysz o osiągnięciu bogactwa i szczęścia? Nie lubisz schematów i stereotypów? Chcesz żyć po swojemu? Cenisz sobie rozwój osobisty. Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś "tak" to koniecznie musisz poznać te książki!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl