Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Austriacka Szkoła Ekonomii - proste wprowadzenie 0
Austriacka Szkoła Ekonomii - proste wprowadzenie

„Jeśli ludzie myślą, że remontując swój własny dom, oszczędzają pieniądze, są często w błędzie. Jeśli jednak lubią swoje zajęcie, które staje się dla nich odskocznią od monotonii rutynowej pracy, mogą je wykonywać dla osiągnięcia komfortu psychicznego, który często bywa ważniejszy od straty pieniędzy”

Znajomość podstawowych praw ekonomii może przydać się choćby do oszacowania korzyści 📈 i strat 📉 w życiu codziennym, których na pierwszy rzut oka nie widać.

Ekonomia jest nauką, która poszerza horyzonty i pozwala spojrzeć inaczej na świat. Można żyć bez jej znajomości, jednak o wiele łatwiej jest zrozumieć co dzieje się w otaczającym nas świecie, gdy znamy jej podstawowe mechanizmy i przede wszystkim trudniej jest wtedy stać się OFIARĄ MANIPULACJI przez media❗

Książka 📖 „Ekonomia dla normalnych ludzi” pomoże Ci zrozumieć podstawowe pojęcia ekonomiczne i zjawiska zachodzące w gospodarce.
Dowiesz się, na czym polega ekonomia austriacka i np. prawo malejącej użyteczności marginalnej, suwerenność konsumentów czy prawo współpracy.
Wykreowane przez Callahan’a historie pomogą Ci zrozumieć sposób, w jaki funkcjonuje rynek 😃

„Podstawowa różnica między zawodami sportowymi a procesami rynkowymi polega na tym, że na rynku – w przeciwieństwie do sportu i wojny – wszystkie strony dobrowolnej wymiany handlowej osiągają korzyści”

Książkę „Ekonomia dla normalnych ludzi” znajdziesz tutaj 👉 https://ksiegibarneja.pl/ekonomia-dla-normalnych-ludzi

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl