Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Jak pracować tylko 6 miesięcy w roku? 0
Jak pracować tylko 6 miesięcy w roku?

Czy Ty też chciałbyś pracować tylko przez 6 miesięcy w roku?

Filip Kowarski w swojej książce podzielił się wskazówkami, jak to zrobił.

 

„Znajdź mieszkanie poniżej wartości rynkowej” to niezbędnik każdego inwestora nieruchomości. Książka pokazuje w prosty sposób, jak zacząć inwestować w nieruchomości. Znajdziesz w niej wiele skutecznych porad dotyczących tego, jak zaoszczędzić czas, energię i pieniądze w inwestowaniu w nieruchomości.

Dowiesz się z niej:

  • Jak wyznaczyć cel związany z inwestowaniem w nieruchomości. Określenie go pomoże Ci zrozumieć, jaka forma inwestowania w nieruchomości będzie dla Ciebie odpowiednia.
  • Jakie są formy inwestowania, czym są flipy, w jaki sposób inwestować w podnajem oraz na czym polegają inwestycje w wynajem na pokoje i wiele innych.
  • W jaki sposób znaleźć najlepszą okazję pod inwestycję. Zrozumiesz, czym kierują się inwestorzy kupując nieruchomości oraz jakie kryteria musi spełniać Twoja nieruchomość, aby stała się zyskowną inwestycją.
  • Zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci w zakupie Twojej pierwszej nieruchomości oraz każdej kolejnej. Otrzymasz informacje, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez wszystkie niezbędne elementy.
  • Poznasz informacje, dzięki którym Filip Kowarski zbudował swój idealny zespół. Każdy inwestor musi mieć grupę osób, w skład której między innymi wchodzi notariusz. Z książki dowiesz się jak duża powinna być Twoja grupa i w jaki sposób zbudować swój zespół.
  • Nauczysz się technik negocjacyjnych oraz poznasz sprawdzone sposoby na zaczynanie rozmowy z osobą sprzedającą nieruchomość. Dowiesz się, jak uzyskać najlepszą możliwą cenę zakupu nieruchomości.
  • Zrozumiesz, w jaki sposób zarządzać nie tylko kilkoma nieruchomościami, ale też dziesiątkami a nawet setkami najemców oraz poznasz przydatne do tego narzędzia.

Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej o tej książce.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl