Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Marcin Osman i Barnaba Pyrak o książce Kryzys Szansa 0
Marcin Osman i Barnaba Pyrak o książce Kryzys Szansa

Już tu jest - moje najnowsze video z Marcinem Osmanem gdzie jako współautorzy książki Kryzys Szansa rozmawiamy o mojej historii i o moim rozdziale opisanym w tej książce. Połowę swojego dorosłego życia spędziłem w IKEA pracując jako sprzedawca, specjalista oraz kierownik niezliczonych projektów. Po 19 latach takiej pracy postanawiam przejść na swoje, wyruszam jeszcze w podróż dookoła świata (zaczynam w styczniu 2020) i jak się moja podróż kończy - to wszystko w tej rozmowie a w szczegółach w książce!

Marcin Osman i Barnaba Pyrak - współautorzy książki 📘 "Kryzys Szansa. Jak Rozwinąć biznes i siebie w czasie zawieruchy", w której ponad 50 osób opisuje różne sytuacje kryzysowe w swoim życiu prywatnym oraz zawodowym i dzielą się sposobami, jak wyszły z impasu, a do tego rozwinęły siebie oraz swoje projekty.

0:00 Wstęp
0:55 Odejście w korporacji
2:36 Zmiana etatu na firmę
6:54 Biznes, podróże i rodzina
12:00 Wpływ pandemii
13:39 Sprzedaż
15:27 Przejście na "swoje"

🎙️ Nagranie dostępne również jako podcast: https://anchor.fm/ksiegi-barneja/episodes/Marcin-Osman-i-Barnaba-Pyrak---ksika-Kryzys-Szansa-i-mj-przeskok-z-etatu-do-biznesu-e1f1bc6

Marcin Osman - przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, autor 4 książek i współautor 5 książek. Jeste również wydawcą bestsellerowych książek autorów takich jak Tony Robbins, Gary Vaynerchuk, Fredrik Eklund, Mark Cuban i wielu innych. W swojej karierze tworzył projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów, a od ponad 5 lat skupia się w 80% na realizacji swoich własnych projektów (takich jak np. osmpower.pl).

Barnaba Pyrak - Przedsiębiorca, inwestor, założyciel księgarni biznesowej Księgi Barneja i firmy logistycznej Kbooks. Realizuje projekty z zakresu e-commerce i automatyzacji biznesu. Propagator i entuzjasta wolnego rynku i wolności gospodarczej. Na swoim koncie ma współpracę z Uczelnią ASBiRO i czołówką polskich autorów biznesowych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl