Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Czy jesteś na tyle zdeterminowany, by stać się bogaczem❓ 0
Czy jesteś na tyle zdeterminowany, by stać się bogaczem❓

"Książka skłaniająca do głębokiej refleksji nad tym, czy rzeczywiście jesteśmy w stanie przekroczyć swoje granice i wejść na drogę prowadzącą do bogactwa"

W książce "Jak zdobyć bogactwo" ku zdziwieniu nie otrzymamy prostego przepisu na bogactwo, na co może wskazywać chwytliwy tytuł dzieła Felixa Dennisa. Być może po raz pierwszy, w sposób tak otwarty autor zwraca uwagę na to, że proces ten wymaga niesamowitego poświęcenia, przełamania wszystkich otaczających nas barier i zmiany dotychczasowego myślenia.

Niejednokrotnie spotkamy się tutaj z serią niewygodnych pytań, w których nasze przekonania mogą zostać skutecznie obnażone. Dennis bywa dla czytelnika surowy i w ekstremalnych przypadkach sugeruje nawet odłożenie książki jego autorstwa. To tylko ukazuje, jak droga, którą przebył sam praktyk bywa ciężka - ścieżka do bogactwa nie jest pisana każdemu, zwłaszcza jeśli nie wyrzeczemy się nabytych przekonań i zachowań. Felix wzbudza w nas wątpliwości, czym determinuje poniekąd do walki o zwycięstwo - pyta, czy jesteśmy w stanie przemóc lęk przed opiniami innych, przed porażką i wieloma czynnikami, które nas odciągają od celu. Pokazuje jak ważne jest skupienie, koncentracja oraz wykonywanie kolejnych kroków. Jeśli wejdziemy na tą drogę, to nie możemy popaść w marazm, musimy bezwzględnie łapać nadarzające się okazje i zaufać swojemu instynktowi, który w wielu chwilach okazał się dla Dennisa zbawienny.

Po przebyciu takiej drogi, pojawią się kolejne zagrożenia i kolejne spotkania ze swoimi demonami. Druga strona posiadania ogromnej gotówki to nowe pokusy - inne od tych, z którymi spotykaliśmy się wcześniej. Autor udowadnia, że droga na szczyt to wzloty i upadki - dziesiątki wyrzeczeń, aby ułomny człowiek nie roztrwonił pieniędzy, na które tak ciężko musiał zapracować.

Książka ta, to prawdziwe arcydzieło w swojej dziedzinie, do której powinniśmy wracać nie raz w swoim życiu. Uniwersalne rady Felixa Dennisa możemy przenieść na wiele dziedzin życia, bez względu na to w jakim momencie się znajdujemy. Cenne wskazówki dostrzegą w niej zarówno osoby młode, bez kapitału, jak i osoby starsze, z ukształtowaną pozycją finansową. Przedsiębiorca szczegółowo omawia każdą grupę ze względu na sytuację życiową i udowadnia, że żadna z nich nie ma nic do stracenia - w szczególności ludzie, którzy nie posiadają nic - w sensie przenośnym i dosłownym. Po przeczytaniu tej książki nie staniesz się natychmiast bogatszy w sensie posiadania, ale otrzymasz narzędzia, które po wdrożeniu mogą "czynić cuda". Sama definicja bogactwa, majątku ludzi "bogatych" z pewnością zaskoczy wielu czytelników, którzy do tej pory określali ten stan w sposób zgoła odmienny.

Dennis jako nieliczny z miliarderów wydał książkę, która jest w stu procentach napisana przez samego człowieka sukcesu. Ceniona pozycja tego brytyjskiego przedsiębiorcy musi się znaleźć w rękach osób, które choć przez moment zapragnęły bogactwa. Wydane pieniądze z pewnością wypłacą najlepsze odsetki w przyszłości.

Ocena: 9,5/10

ZOBACZ KSIĄŻKĘ

Tą recenzję przygotował dla Ciebie jeden z naszych czytelników i twórca zaprzyjaźnionego profilu na Instagramie - Biedny Ojciec Bogaty Syn. Podarowaliśmy mu tę książkę w zamian za podzielenie się swoją opinią na jej temat.

Jesteś chętny na podobny deal? Jeśli TAK, odezwij się do nas. Zasady współpracy są proste, my wyślemy Ci książkę, którą zawsze chciałeś przeczytać, a Ty w zamian zrecenzujesz ją dla nas :).

Zapraszamy Cię również na naszego Instagrama oraz Facebooka, gdzie wrzucamy ciekawe treści na temat przedsiębiorczych książek i nie tylko.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl