Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

UMYSŁ MILIARDERA 4 – konferencja w Warszawie 0
UMYSŁ MILIARDERA 4 – konferencja w Warszawie
📢 Już niedługo, bowiem w sobotę 12 listopada w Hotelu Brant w podwarszawskim Majdanie, odbędzie się konferencja „Umysł Miliardera 4”.
 
⭐️ Gwiazdą konferencji będzie nie kto inny jak Dr. Dr. Rainer Zitelmann, autor wydanych przez nas książek „Weź przykład z najlepszych” i „Kapitalizm to nie problem – to rozwiązanie”.
 
🎤 Wystąpi z prezentacją pod tytułem „Financial Freedom: The 7 laws of financial success” [Wolność finansowa: 7 praw sukcesu finansowego].
 
👉 Jeśli chodzi o „bogacenie się”, następujące czynniki są mocno przesadzone: szczęście, edukacja czy inwestycje na giełdzie. W swojej prezentacji Zitelmann pokaże, jakie siedem podstawowych czynników decyduje o tym, czy staniesz się bogaty. Jego spostrzeżenia opierają się na analizie blisko 100 ultrabogatych ludzi, która była podstawą jego pracy doktorskiej zatytułowanej „The Wealth Elite”.
 
📚 Na konferencji obecne będą też Księgi Barneja - książki napisane przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców. Na ich stoisku będziecie mieli okazję nabyć między innymi bestseller Zitelmanna zatytułowany „Weź przykład z najlepszych” – i nie tylko.
 
💪 Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w „Umyśle Miliardera 4”.
 
✅ W komentarzu znajdziecie link do strony wydarzenia, na której znajdują się wszelkie niezbędne szczegóły i gdzie możecie nabyć bilety, a także link do wywiadu z Zitelmannem, przeprowadzony przez jednego z organizatorów.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl