Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu?
Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu? 0

Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie osiągnie sukcesu? Jakie są największe mity o zarabianiu pieniędzy? Co nastąpi do roku 2142 i w którą stronę zmierza świat? Odpowiedzi na te pytania udzielił sam Dan S. Peña. Czy jesteś gotów na wysłuchanie wywiadu, który może zmienić Twoje spojrzenie na biznes i życie?

czytaj całość »
Całkowicie nowy rozdział w moim życiu – jak to mówi Dan S. Peña – całuję nową żabę!
Całkowicie nowy rozdział w moim życiu – jak to mówi Dan S. Peña – całuję nową żabę! 0
Jeszcze nie wydałem tej książki a już wszystko się odmieniło. Jestem zapraszany na wywiady, ludzie mi gratulują – cóż, nie powiem, że to nie jest miłe, ale strach pomyśleć, co będzie dalej... Teraz dzielę się z Tobą jego najważniejszymi nawykami odnośnie bycia High-Performance.
czytaj całość »
Dan Peña: mistrz High Performance
Dan Peña: mistrz High Performance 0
Piszę na gorąco!

Jestem jeszcze w Szkocji bo byłem dziś na spotkaniu z Danem Peña aby wraz z Marcin Osman nagrać wywiad z tym mistrzem high-performace.
Czy chcesz być jednym z pierwszych klientów jego książki? Jeśli tak to tu możesz ją kupić tu:

Ilość książek jest bardzo ograniczona.
 
czytaj całość »
Marcin Osman i Barnaba Pyrak o książce Kryzys Szansa
Marcin Osman i Barnaba Pyrak o książce Kryzys Szansa 0

Już tu jest - moje najnowsze video z Marcinem Osmanem gdzie jako współautorzy książki Kryzys Szansa rozmawiamy o mojej historii i o moim rozdziale opisanym w tej książce. Połowę swojego dorosłego życia spędziłem w IKEA pracując jako sprzedawca, specjalista oraz kierownik niezliczonych projektów. Po 19 latach takiej pracy postanawiam przejść na swoje, wyruszam jeszcze w podróż dookoła świata (zaczynam w styczniu 2020) i jak się moja...

czytaj całość »
Jak biznesowe książki dla dzieci wpływają na ich świadomość finansową?
Jak biznesowe książki dla dzieci wpływają na ich świadomość finansową? 0

Jan M. Fijor w rozmowie specjalnie dla księgarni biznesowo-wolnościowej Księgi Barneja. Założyciel wydawnictwa wolnościowo-ekonomicznego Fijor Publishing propagującego w szczególności Austriacką Szkołę Ekonomii. Współzałożyciel szkoły dla przedsiębiorców ASBiRO. Autor książek z zakresu przedsiębiorczości. Założyciel instytutu im. Carla Mengera wydającego serię...

czytaj całość »
Networking w czasach online'u
Networking w czasach online'u - praktyczny poradnik 0
Maciej Gnyszka w rozmowie specjalnie dla księgarni biznesowo-wolnościowej Księgi Barneja. Założyciel Towarzystw Biznesowych i pierwszej polskiej agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors, współwłaściciel agencji 360 – Pracowni Synergii.
 
Autor 5 książek, w tym książki “Dlaczego networking nie działa i co musisz zrobić, by zaczął”, o której rozmawialiśmy w tym wywiadzie.
Książka autorstwa Macieja Gnyszki:
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl