Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Z tą książką nauczysz się jak sprzedawać (prawie) wszystko (prawie) każdemu 0
Z tą książką nauczysz się jak sprzedawać (prawie) wszystko (prawie) każdemu

Witaj, z tej strony Księgi Barneja i nasza kolejna książkowa zajawka do poczytania dla Ciebie :)

Dzisiaj chcemy zapoznać Cię z książką o sprzedaży, być może już o niej nawet słyszałeś.

🔍 Bierzemy pod lupę postać Fredrika Eklunda oraz jego pozycję biznesową "Sprzedaż" i odpowiemy Ci na PIĘĆ kluczowych pytań na jej temat.

Naszym zdaniem to obowiązkowa lektura dla każdego, bo nawet jeśli nie pracujesz na co dzień jako handlowiec to i tak jesteś sprzedawcą swojej marki osobistej, swoich usług czy swojego czasu. Czy robisz to w sposób, który przynosi Ci realne korzyści?

Zachęcamy do refleksji na ten temat przy okazji czytania recenzji książki "Sprzedaż", enjoy!

O czym jest książka?
Książka „Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu” jest poradnikiem dotyczącym sprzedaży oraz całej otoczki z tym związanej, napisana z prawdziwą pasją i humorem. W książce Sprzedaż Fredrik doskonale wskazuje na potrzebę szlifowania umiejętności sprzedaży, która dotyczy każdego, bez względu na wykonywany zawód. Sprzedaż pojawia się w wielu aspektach naszego życia codziennego, nie tylko przy okazji sprzedaży nieruchomości. Wskazówki i porady zawarte w książce pisane z niezwykłym humorem świetnie sprawdzą się w każdej dziedzinie życia, pomogą wybrnąć z wielu niezręcznych sytuacji oraz pozwolą poprawić swoje życie, swój światopogląd, swoje podejście do życia.

W książce „Sprzedaż” Fredrik opisuje również drogę, jaką przeszedł przez swoje życie od wczesnych lat młodości do aktualnego poziomu życia. Można znaleźć tam swojego rodzaju pamiętnik i poradnik co robić, na co zwracać uwagę, czym się kierować, jak się zachowywać w wielu sytuacjach, które potencjalnie mogą odmienić nasze życie. Czytelnicy pewnie będą bali się tej książki z uwagi na to, że opis sytuacji dotyczy rynku amerykańskiego. Jednak im większe będą obawy, tym bardziej książka „Sprzedaż” jest dla nich. Z uwagi na to, że Fredrik pochodzi ze Szwecji, w książce dostaniemy mnóstwo analogii i wzmianek o tym, jaka jest mentalność europejczyków i jak to działa w Ameryce. Autor doskonale balansuje między tymi dwoma, jakby mogło się to wydawać – różnymi światami, wskazując na niezwykle ważne kwestie i zagadnienia w podejściu do sprzedaży.

Fredrik Eklund w książce „Sprzedaż” przykłada ogromną wagę do otoczki związanej ze sprzedażą, ponieważ ma ona kluczowe znaczenie przy tym procesie. Czytelnik dostaje wręcz instrukcję postępowania w takich aspektach życia codziennego, jak ubiór, sposób myślenia, prowadzenie negocjacji, jedzenie, działania w social mediach i wiele wiele innych zasad, które pozwoliły Fredrikowi osiągnąć wymarzony poziom życia, i które pozwolą każdemu podnieść swoją renomę, komfort życia i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Fredrik jest osobą niezwykle szczerą, prawdomówną, otwartą i pracowitą. Otwarcie mówi o swoich motywatorach, swoich porażkach, swoich strategiach i sposobach na „gaszenie pożarów”.

Dla kogo?
Książka „Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu” jest obowiązkową pozycją dla każdego, serio.. I tu prawdę mówiąc można na tym zakończyć.. ☺ Fredrik bardzo precyzyjnie określa i wskazuje, że proces sprzedaży dotyczy każdego człowieka, niezależnie od tego, czy kupuje poranną gazetę, stara o nową pracę, sprzedaje nieruchomości, swoje usługi, myśli czy swoje pomysły. Właściwie prowadzona sprzedaż pozwoli spełniać nasze marzenia.

„Sprzedaż” powinna być wprowadzona do szkół jako obowiązkowa pozycja literaturowa, ponieważ od tego zależy nasze życie osobiste i zawodowe. Książka skierowana jest dla osób, które chcą poprawić swój status, swoją pewność siebie, swoje umiejętności negocjacyjne, chcą emanować szczęściem pośród szarej rzeczywistości, która to w takim kolorze ubarwiana jest tylko w umysłach osób, które jeszcze nie poznały Fredrika! Książka skierowana jest również do osób, które nie chcą zmieniać swojego podejścia do życia, którym nie zależy na poprawie swoich relacji ze znajomymi, z klientami. Ta książka pełni rolę lekarstwa na marnotrawstwo swojego czasu, zdrowia, produktywności, konsekwencji działania, znalezienia swojej drogi życiowej, a Fredrik Eklund jest w tej roli terapeutą.

Najwięcej z tej książki wyniosą osoby aktywne zawodowo oraz osoby, które są na początku swojej ścieżki zawodowej, ponieważ im szybciej i wcześniej uświadomią sobie problemy, bariery czy swoje predyspozycje, czym wcześniej zastosują wskazówki, porady, gotowe przepisy do wprowadzenia w swój codzienny rytuał, tym szybciej osiągną szczęście, sukces prywatny i zawodowy i tym szybciej domkną tytułową „Sprzedaż”.

Kim jest autor?
Autorem książki jest Fredrik Eklund. Niezwykle charyzmatyczny Szwed, urodzony w 1977 roku, który w celu realizacji swoich marzeń wyjechał do Nowego Jorku w USA. Jest uważany za najlepszego sprzedawcę nieruchomości. Jako agent nieruchomości ma na swoim koncie sprzedaż posiadłości wielu gwiazd Hollywood o wartości co najmniej 2 mld dolarów (słownie: dwóch miliardów dolarów!!). Po za tym, że Fredrik jest bardzo żywiołowy, to jest również bardzo wysoki. Czy to ma znaczenie przy opisie autora książki..??? W jego przypadku ma ogromne. Nie da się przejść koło Fredrika nie zauważając jego idealnie skrojonego garnituru, jego wysokiego wzrostu (sam o sobie mówi „wielkolud”) oraz jego wyjątkowego zachowania. Fredrik Eklund to również gwiazda telewizyjnego programu Million Dollar Listing New York. Oryginalność Fredrika objawiasię na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest słynny „Wykop” ;)

Zalety i wady?
Największą zaletą „Sprzedaży” jest jej lekkość w odbiorze. Tak wiele mądrości życiowej, sprzedażowej, psychologicznej jest napisana tak bardzo przystępnym językiem, że książka jest wręcz dedykowana i idealna dla każdego w każdym wieku: od młodzieży szkolnej, po osoby w wieku produkcyjnym, aż po osoby na emeryturze.

Kolejną zaletą „Sprzedaży” jest jej aktualność – wszystkie treści, jakie zostały zawarte w książce znajdują doskonałe odzwierciedlenie we współczesnym świecie. Jeśli komuś wydaje się, że świetnie odnajduje się we współczesnej rzeczywistości, pośpiechu i tempie życia, to obowiązkowo powinien zajrzeć do „Sprzedaży”.

Co ja uważam?
Słyszałem wiele pozytywnych opinii na temat „Sprzedaży”, jednak świadomość amerykańskiego autora, który opisuje swoją drogę od zera do milionera w realiach amerykańskiego rynku nieruchomości, wzbudzała we mnie obawy o autentyczność treści na rynku europejskim czy nawet polskim. Po przeczytaniu książki byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Fredrik od początku otwarcie wskazuje czytelnikowi, na czym polega Sprzedaż, a z biegiem przerzucanych stron ujawnia wszystkie swoje sekrety, tajniki, techniki, które pomagają zmienić swoje życie. Książka „Sprzedaż” odmieniła moje nastawienie do (mogłoby się wydawać) prostego i znanego zagadnienia współczesnej sprzedaży. Cieszę się, że zapoznałem się z osobą Fredrika Eklunda, ponieważ autor nawiązał ze mną wręcz przyjacielskie relacje, mimo że nigdy ze sobą osobiście nie rozmawialiśmy. To jest właśnie magia sprzedaży w autorstwie i wykonaniu prawdziwego mistrza!

Po przeczytaniu książki „Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu” żałuję tylko jednego: że nie zapoznałem się z tą książką wcześniej!

„Sprzedaż” nie jest książką, którą można przeczytać tylko jeden raz. Można ją traktować jako przewodnik, do którego powraca się kilkukrotnie. „Sprzedaż” może być doskonałym wyborem na prezent, jako pomoc komuś, kto nie wie, na co zwracać uwagę w życiu, co może doprowadzić go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii, do poprawienia wyników sprzedażowych. „Sprzedaż” może być również formą terapii, która otwiera umysł i wszystko skrupulatnie porządkuje.

„Podobno za pieniądze nie kupisz szczęścia. Prawdziwe jest jednak twierdzenie, że pieniądze kupisz za szczęście”.

Większość treści zawartej w książce chciałoby się zacytować, aby zachęcić kolejnych czytelników do zapoznania się ze „Sprzedażą” i zaprzyjaźnienia się z Fredrikiem, jednak cenniejszym źródłem właściwego przeżycia i zapamiętania mądrości tej książki jest bezgraniczne oddanie się jej i otwarcie swojego umysłu na zmianę. Wystarczy zaufać sobie, a później zaufać Fredrikowi, wtedy reszta korzyści zależeć będzie już tylko od czasu i sposobu ☺

Ogólna ocena książki od 1 do 10: 9,8. Książka „Sprzedaż. Jak sprzedać (prawie) wszystko (prawie) każdemu” jest najlepszym poradnikiem, jaki kiedykolwiek czytałem. Poznanie sekretów i tajników sukcesu najlepszego sprzedawcy w Nowym Jorku Fredrika Eklunda (rozszerzyłbym zakres jego fenomenu o cały świat) pozwala pozbyć się swoich zmartwień, otworzyć umysł i uszeregować najważniejsze życiowe i zawodowe wartości. Sposoby na poprawę swoich strategii sprzedażowych (a ze sprzedażą mamy do czynienia praktycznie zawsze i wszędzie) są spisane w jednym miejscu, bez naukowego i coachingowego pustego języka, za to z humorem i niesamowitą pasją autora. „Sprzedaż” to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce (albo nie wie, że chce..) zmienić swoje życie na lepsze.

Domyślam się, że recenzja sprawia wrażenie, jakby książka była majstersztykiem, ale na prawdę tak jest! Nie ma się do czego przyczepić ☺ Jeśli zastanawiasz się nad przeczytaniem książki „Sprzedaż”, to znaczy, że w Twojej głowie otworzyły się drzwi na zmianę, na chęć poznania siebie, poprawy pewnych nawyków przybliżających Cię do osiągnięcia sukcesu.

W książce nie znajdziesz przepisów i praktyk na inwestowanie na nowojorskiej giełdzie czy porad dotyczących pozyskiwania, finansowania, remontowania, wystawiania ofert nieruchomości. Nie dowiesz się co robić krok po kroku, aby inwestować w kryptowaluty, kruszce, lokaty itp. W „Sprzedaży” nie znajdziesz modeli biznesowych firm technologicznych, firm z branży automotive, holdingów inwestycyjnych, gigantów w branży spożywczej czy rozrywkowej. Jednak po przeczytaniu książki Friedrika zrozumiesz, co jest ważne w Twoim życiu, w Twoim zachowaniu, myśleniu, rozmowie, aby Twoje dni i relacje z ludźmi były zdrowsze, a dzięki temu Twoja „Sprzedaż” osiągała zadowalające wyniki.

Pozdrawiam,
Bartosz Moczulak

KUP KSIĄŻKĘ

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl