Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Całkowicie nowy rozdział w moim życiu – jak to mówi Dan S. Peña – całuję nową żabę! 0
Całkowicie nowy rozdział w moim życiu – jak to mówi Dan S. Peña – całuję nową żabę!
Całkowicie nowy rozdział w moim życiu – jak to mówi Dan S. Peña – całuję nową żabę!
 
Jeszcze nie wydałem tej książki a już wszystko się odmieniło. Jestem zapraszany na wywiady, ludzie mi gratulują – cóż, nie powiem, że to nie jest miłe, ale strach pomyśleć, co będzie dalej.
 
Jeśli nie wiesz kim jest Dan S. Peña to już Ci mówię!
 
Dan Peña to znany na całym świecie amerykański biznesmen, filantrop i coach biznesowy. Założył swoją firmę ”Great Western Resources Inc.” mając w kieszeni zaledwie 820 dolarów, która po 8 latach była warta już ponad 450 milionów. W tym samym czasie tylko w Stanach Zjednoczonych ponad 10 000 podobnych przedsiębiorstw zbankrutowało.
 
Jako prezes i założyciel „The Guthrie Group” przeprowadził ponad 1000 transakcji na całym świecie o łącznej wartości 25 miliardów dolarów. Prywatnie właściciel zamku w Szkocji w którym obecnie rezyduje wraz ze swoją żoną.
 
Dan nie przyjmuje wymówek i mówi wprost, to co myśli, nawet jeśli nie jest to poprawne politycznie. Pragnie, aby wystąpienia prowokowały do myślenia, zmiany nastawienia i poglądu na świat zarówno w zakresie pracy, biznesu, jak i życia osobistego.
 
Książkę tego kontrowersyjnego autora planujemy wydać w drugiej połowie tego roku, ale już teraz chcę się z Tobą podzielić najważniejszymi nawykami Dana Peña odnośnie bycia High-Performance:
 
1. Nigdy nie daję nikomu milczącego przyzwolenia (czyli jeśli ktoś pieprzy głupoty to mówię mu wprost, że pieprzy głupoty).
 
2. Stosuję zasadę 'do zmierzchu' - czyli tej samej doby odzywam się do tych, którzy się ze mną skonstatowali.
 
3. 'Całuję żaby', bo sukces wynika z nadmiernej ekspozycji i bywa loteryjny (inaczej: nie przypuszczam żadnej okazji); 95% mojego sukcesu to całowanie nowych żab.
 
4. Nawyk najważniejszy: mierzenie, wymaganie i rozliczanie samego siebie - nawet po 50 latach życia high-performance codziennie muszę zmuszać się do wykonywania pewnych rzeczy.
 
5. Robienie pieniędzy jest łatwe jak zabieranie dzieciom cukierków. To utrzymywanie cukierków jest trudniejsze. A najtrudniejsze jest bycie High-Performance.
 
Chcesz stać się jednym z pierwszych posiadaczy książki, w której Dan S. Peña dzieli się swoimi niezawodnymi wskazówkami na osiągnięcie sukcesu finansowego?
 
Jeśli tak to możesz ją kupić TUTAJ 
 
PS Ilość książek będzie ograniczona.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl