Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Jak negocjować cenę... wszystkiego? - Wojtek Woźniczka 0
Jak negocjować cenę... wszystkiego? - Wojtek Woźniczka

Wywiad z Wojtkiem Woźniczką specjalnie dla księgarni biznesowo-wolnościowej Księgi Barneja. Autor, inwestor, trener negocjacji. Autor bestsellera 📘 "Negocjuj" - czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach.

Książki autorstwa Wojtka Woźniczki:

📘 https://ksiegibarneja.pl/wojciech-wozniczka

🎙️ Nagranie dostępne również jako podcast: https://anchor.fm/ksiegi-barneja/episodes/Jak-negocjowa-cen----wszystkiego----Wojtek-Woniczka-eqgkui

W nagraniu usłyszysz o:

► Przedstawienie autora, przedstawienie książek i zapowiedź nowej 📘 książki Negocjuj 3
► Tak dla pewności, by nasi słuchacze mieli jasność, że negocjacje nie są złe, oraz są czymś innym niż manipulacja. Czym różnią się negocjacje od manipulacji?
► Dlaczego wg. Ciebie negocjować trzeba wszystko? Czy każdy przedsiębiorca powinien mieć tę umiejętność?
► Przy negocjacjach każdy potrzebuje pewności siebie. Czy mógłbyś podać parę prostych technik do zastosowania przed negocjacjami, by podnieść naszą pewność siebie? Jak się przygotować do negocjacji?
► Dlaczego tak ważne jest, by nie zgadzać się na pierwszą propozycję? Niezależnie od tego, czy zatrudniamy nowego pracownika, czy negocjujemy umowę z kontrahentem.
► Czy możesz powiedzieć o swojej najśmieszniejszej transakcji, jaką udało Ci się wygrać (ugrać, dokonać), oraz o tej, najbardziej zawstydzającej? 22:50 ► Jak wyglądały, wyglądają Twoje negocjacje (lub dla klientów) w czasie pandemii i lockdown’u?
► Twoim zdaniem, jak będą wyglądać negocjacje w przyszłości? Czy będą się czymś różnić? Czy ucząc się umiejętności negocjacji, powinniśmy się uczyć ich coraz bardziej w świecie online?
► Słuchacz po naszej rozmowie postanawia ćwiczyć i rozwijać umiejętność negocjacji w życiu codziennym i biznesie. Jaki pierwszy krok możesz mu/jej doradzić, by zastosował, jak najszybciej to w praktyce?
► Próbowałeś kiedyś policzyć, nawet na przykładzie kupna/sprzedaży mieszkań, ile zaoszczędziłeś/zarobiłeś pieniędzy poprzez umiejętność negocjacji?

Wojtek Woźniczka - autor, inwestor, trener negocjacji. Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Award w kategorii najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce. Autor bestsellera 📘 NEGOCJUJ! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach i cenionych książek 📘 Negocjuj 2 oraz 📘 Nie sprzedawaj! #Pozwólkupić. W wieku 36 lat osiągnął wolność finansową dzięki inwestowaniu w nieruchomości. Jego firma zajmuje się najmem, podnajmem i flipami. Obecnie pracuje z pasji, wspiera inwestorów w negocjacjach oraz pomaga firmom osiągać lepsze wyniki na swoich transakcjach. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Pasjonuje sią motoryzacją i piłką nożną.

Dziękujemy HubHub za udostępnienie przestrzeni w celu realizacji nagrań ► https://www.hubhub.com/pl/ HubHub to wyjątkowa przestrzeń coworkingowa dla przedsiębiorców i podobnie myślących talentów pozwalająca na osiąganie sukcesów i wykorzystywania pojawiających się możliwości rozwoju.

Wywiad przeprowadził: Bartosz Bąkowski 📙

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl