Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Jak uchronić majątek przed konfiskatą? 0
Czy Twój majątek jest bezpieczny?

Ta książka to manifest na rzecz wolności całego świata, gdzie giganci finansowi dyktują warunki.

Wielka Konfiskata, to przekład głośnego bestsellera pióra amerykańskiego finansisty, Davida Webba ujawniającego kulisy tworzonej od ponad pięćdziesięciu lat akcji deformacji prawa własności w odniesieniu do większości najpopularniejszych aktywów finansowych, takich jak: akcje, obligacje, fundusze powiernicze, derywaty, nieruchomości, oraz inne papiery dłużne.

Autor w przeciągu kilkunastu minionych lat spenetrował archiwa Fedu, BIS oraz innych instytucji zarządzających rynkiem finansowym. W trakcie tych prac odkrył, że do systemów legislacyjnych wprowadzono tylnymi drzwiami nową kategorię, jaką jest prawo do zabezpieczenia. Cechą charakterystyczną prawa do zabezpieczenia jest jego dominacja nad prawem własności, które zamiast pozostać w rękach inwestorów i właścicieli zostało przypisane wybranym, największym instytucjom finansowym świata. W skład tej elity wchodzą banki centralne na czele z BIS, Fed, Bank of England, Deutsche Bank i innymi kolosami finansów.

Co więcej w trakcie swego śledztwa autor odkrył, że podporządkowanie prawa własności prawu zabezpieczeń kaście bankierów i wysokich urzędników państwowych z krajów G7 rozciąga się niemal na wszystkich obywateli. Do tego stopnia, że nawet spłacony kredyt na samochód, lodówkę czy zwykły rower mogą zostać potraktowane jako roszczenie elit i skonfiskowane w majestacie prawa. Innymi słowy stworzono system, który zagraża każdemu z nas. Nawet niewinny, dawno już spłacony dług - dzięki priorytetowi prawa do zabezpieczeń (pod którym kryją się zastawy, hipoteki czy  inne gwarancje prawne – może się stać aktualnym roszczeniem i skonfiskowane.

Autor opisuje jak doszło do tego przekrętu, oraz czy i jak można temu zaradzić. Książka ukazała się pod koniec 2023 roku na zachodzie a ujawnione w niej fakty wzbudzając prawdziwą sensację i to  nawet w środowisku najbardziej zamożnych ludzi. Praca Webba zasługuje na szczególną uwagę ze względu na rzetelność, dokładność i skrupulatność autora, który ujawnia i publikuje akty prawne, a także okoliczności w jakich doszło do tego, nie bójmy się użyć właściwego słowa: skandalu. Sprawa jest rozwojowa…

Dzięki tej książce dowiesz się:

  • Kto faktycznie zarządza Twoim kapitałem?
  • Jak prawa do zabezpieczeń finansowych mogą dominować nad prawem własności, stawiając pod znakiem zapytania bezpieczeństwo Twoich inwestycji? 
  • Jak historia i decyzje podjęte pół wieku temu kształtują dzisiejszą rzeczywistość rynkową? 
  • Jakie metody stosują globalni potentaci finansowi do manipulowania systemem na swoją korzyść?
  • Jak możesz zabezpieczyć swoje aktywa przed nieprzewidzianymi zagrożeniami, zrozumieć zagrożenia i nauczyć się je minimalizować? 

Idealna dla każdego, kto:

  • Jest przedsiębiorcą czy inwestorem i chce chronić swoje interesy.
  • Ceni sobie wolność osobistą i finansową.
  • Dąży do zrozumienia meandrów finansowego świata, aby skutecznie bronić swoich praw.

Nie daj się zaskoczyć i nie pozwól, by Twoje zasoby padły łupem ukrytej finansowej wojny!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl