Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Jak zarobić duże pieniądze i ochronić majątek? 0
Jak zarobić duże pieniądze i ochronić majątek?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak przekształcić swoje marzenia biznesowe w rzeczywistość?

Jak zbudować imperium, które nie tylko przyniesie Ci ogromne zyski, ale także ochroni Twój majątek na przyszłość?

Czy jesteś gotowy, aby podjąć kroki, które mogą zmienić Twoje życie na zawsze?

Poznaj 3 wyjątkowe książki, które pomogą Ci w realizacji tych celów!

Każda z nich oferuje unikalne spojrzenie na świat biznesu i finansów, dostarczając narzędzi i strategii, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Książka nr 1

Ta książka to o wiele więcej niż zwykły poradnik finansowy. Eliminuje ona największe zagrożenie, z którym spotykają się przedsiębiorcy - niepewność. Chroni Twoje marzenia i aspiracje biznesowe przed niepewnością i błędami, stanowiącymi przeszkodę do osiągnięcia sukcesu. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który marzy o skalowaniu swojej firmy, inwestorem poszukującym nowych, nietuzinkowych strategii, czy też aspirującym biznesmenem, który chce odkryć sekrety budowy fortuny - ta książka jest stworzona z myślą o Tobie.

Książka nr 2

To pierwsza polska książka dla przedsiębiorców, poświęcona procesowi sprzedaży firm od A do Z! Dzięki niej poznasz krok po kroku każdy etap przygotowania firmy na sprzedaż oraz możliwości podwyższenia jej wartości. Dowiesz się, jak wygląda proces sprzedaży firmy, jakie ma etapy i jak się do nich przygotować. Poznasz najczęściej używane metody wyceny firm oraz dowiesz się, kiedy z nich korzystać, na co zwracają uwagę osoby kupujące firmy, a także, jakich metod negocjacji używają kupujący i przed czym się chronić.

Książka nr 3

Ta książka zawiera jedną z najbardziej ukrywanych prawd współczesnej ekonomii. Jest ona rezultatem wieloletnich badań, penetrowania archiwów najważniejszych instytucji finansowych świata oraz dogłębnej analizy mechanizmów, które mają decydujący wpływ na nasze życie. Odkrywa ona sekrety Fedu i BIS oraz alarmuje prawdę o dominacji prawa do zabezpieczenia nad własnością i jego wpływie na naszą przyszłość. Jeśli jesteś inwestorem, przedsiębiorcą, czy po prostu osobą, która ceni sobie wolność finansową i chce świadomie kształtować swoją przyszłość, ta książka na pewno Ciebie nie zawiedzie. Nie pozwól, aby świat finansów dyktował Ci warunki - dowiedz się, jak uchronić swój majątek przed konfiskatą.

Chcesz mieć kontrolę nad swoją przyszłością? Kup te książki w zestawie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl