Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl - zagłosuj na naszą księgarnię! 0

Zaufane Opinie Ceneo

 

Dzięki Ceneo.pl internetowe zakupy są szybkie, intuicyjne a przede wszystkim bezpieczne.

Program „Zaufane Opinie Ceneo” to najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych w Polsce. Opiera się o internetowe ankiety, które są wypełniane przez tych klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w konkretnym sklepie internetowym. Fakt, że opinie pochodzą bezpośrednio od klientów, stanowi dużą przewagę nad zwykłymi opiniami, które może wystawić każdy. Klienci w „Zaufanych Opiniach” dzielą się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi uwagami na temat swoich doświadczeń zakupowych, co gwarantuje rzetelny obraz sklepów.

W tym roku w Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl nagrodzimy ponad czterdzieści sklepów internetowych w 12. kategoriach branżowych: Budowa i ogród, Dla dziecka, Dom i wnętrze, Hobby i zwierzęta, Moda i dodatki, Motoryzacja, Multimedia, Sprzęt RTV i AGD, Styl życia, Technologia, Uroda i zdrowie.

Oprócz kategorii branżowych w naszym rankingu nagradzamy także "Najlepszych Sprzedawców w Kup Teraz", najlepsze "Debiuty" i "Dostawców" na platformie Ceneo.pl. Z kolei użytkownicy głosują na swoich faworytów w kategorii "Wybór użytkownika". W tym roku z okazji dziesięciolecia Rankingu nagrodzimy także najlepszy sklep, czyli "Lidera Dekady".

We wszystkich kategoriach (poza kategorią "Wybór użytkownika") zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie ankiet Programu Zaufanych Opinii wypełnianych w ciągu całego roku przez klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym.


Twórz z nami Ranking Zaufanych Sklepów 2019!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl