Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Książki Stowarzyszenia Libertariańskiego tylko u nas! 0
Książki Stowarzyszenia Libertariańskiego tylko u nas!

W nowy rok wchodzimy z mocnym akcentem!

W ramach naszej najnowszej współpracy ze Stowarzyszeniem Libertariańskim chcemy Wam zaoferować książki autorstwa Jakuba Bożydara Wiśniewskiego, jednego z Członków Honorowych Stowarzyszenia Libertariańskiego.

Zarówno Libertariańskie dylematy, jak i Wolność, ekonomię i cywilizację znajdziecie już naszej ofercie.

 

W Księgach Barneja możecie zaopatrzyć się również w jeszcze jedną wydaną przez nas książkę pod tytułem Przeciw państwu – jedyną póki co biografię Murraya N. Rothbarda pióra Justina Raimondo, w tłumaczeniu Jakuba Wozinskiego.

 

Stowarzyszenie Libertariańskie to inicjatywa osób ceniących niezależność. Naszym celem jest promocja wolności i wartości libertariańskich.

Jesteśmy zwolennikami poglądu, że swoboda ludzkiego działania powinna być ograniczona wyłącznie wolnością drugiego człowieka. Jesteśmy orędownikami swobód obywatelskich, sojusznikami dobrowolnych działań i sprzymierzeńcami idei liberalizmu i libertarianizmu. Zajmujemy się promocją naszych idei na szczeblu ogólnokrajowym i lokalnym. Wierzymy, że konkretne działania mogą zachęcić ludzi, by dostrzegli wartość wolności w życiu publicznym.

Organizujemy również konferencje, których uczestnicy mają możliwość zapoznania się z ideami libertarianizmu. Pierwsza z nich odbyła się 16 czerwca 2013 roku.

Zachęcamy do współuczestnictwa w działalności, jesteśmy zawsze otwarci na świeże pomysły i inicjatywy. Organizujemy też regularne spotkania, na których planujemy nowe działania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz pomóc nam w popularyzacji naszych idei i masz na to dobry pomysł! Napisz do nas maila na adres [email protected].

Stowarzyszenie zostało formalnie zarejestrowane w sierpniu 2013 roku.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl