Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Poradnik dla ludzi przedsiębiorczych, czyli jak inwestować w nieruchomości na wynajem? 0
Poradnik dla ludzi przedsiębiorczych, czyli jak inwestować w nieruchomości na wynajem?

Witaj w lipcu! 🌼

Ciepłe temperatury w pełni zachęcają nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Chcesz urozmaicić swoje wolne chwile, a przy okazji dowiedzieć się jak mądrze inwestować w nieruchomości pod wynajem ? Nic prostszego! Przed Tobą książkowy hit!

Wiedza o inwestycjach od wielu lat błędnie uważana jest za tajemną. Dla przeciętnego Kowalskiego wydaje się wręcz nieosiągalna. Nie raz spotkałam się z głosami osób, które twierdzą, że przeznaczona jest dla wybrańców.
,,Żyj z najmu”, Roberta Jarczyńskiego to jedna z książek, które mogą znacznie wpłynąć na odczarowanie tematu inwestycji w naszym społeczeństwie.

Kilka słów o autorze 👉
Robert Jarczyński jest wieloletnim inwestorem w nieruchomości. Specjalizuje się w zarządzaniu najmem jak i podnajmem. Jego kariera zawodowa obejmuje również działania deweloperskie oraz inwestycje na zasadzie kup-wyremontuj-sprzedaj. Autor chętnie dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym. Jest szanowanym wykładowcą ASBIRO, Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości oraz aktywnie udziela się jako członek stowarzyszenia ,,Mieszkanicznik”.

Do kogo adresowana jest książka? 👉
Treść książki jest skoncentrowana na temacie najmu i spraw z nim blisko powiązanych. Całość opiera się na fachowej wiedzy z zakresu inwestycji i zarządzania najmem oraz wieloletnim doświadczeniu autora. ,,Żyj z najmu” jest przede wszystkim dla osób, które planują nabyć nieruchomość na wynajem lub już ją posiadają i na starcie chcą uniknąć wielu błędów. Będzie również doskonała dla tych czytelników, którzy chcą zdobyć podstawową wiedzę o inwestycjach oraz wynajmie nieruchomości. Książka okaże się szczególnie przydatna dla osób chcących działać na polskim rynku.

Jakie wartości odnajdzie w niej czytelnik? 👉
Wszystkie sytuacje opisane w książce są oparte na osobistych doświadczeniach autora. Robert Jarczyński nie raz doświadczył na własnej skórze jakie konsekwencje mogą nieść za sobą nieprzemyślane działania. Dodatkową wartość do książki wnosi fakt, że prowadzi on od lat swoją działalność w polskich realiach. Ta perspektywa dla wielu czytelników może okazać się bardzo wartościowa, ponieważ większość pozycji obecnie dostępnych w sprzedaży dotyczy zagranicznych rynków. Poradnik porusza praktycznie komplet zagadnień związanych z najmem nieruchomości. Zaczynając od celów inwestycyjnych, a kończąc na remoncie oraz umowach z przyszłymi lokatorami. Miłym gestem w stronę czytelnika jest zestawienie najlepszych zdaniem Roberta szkoleń oraz książek z zakresu nieruchomości. W końcowych rozdziałach możemy dowiedzieć się również z jakich narzędzi autor korzysta na co dzień.

Co myślę o tej książce? 👉
Chcę być w pełni szczera z Tobą w kwestii mojej opinii, dlatego też muszę przyznać, że podczas czytania ,,Żyj z najmu” miałam różne odczucia. Początek oraz koniec książki porwały mnie ilością wiedzy i przydatnych treści. Praktycznie jedynym powodem mojego zawodu okazało się bardzo subiektywne podejście autora do omawianych tematów, a także niejednokrotne zachęcanie czytelnika do korzystania z osobistego doradztwa Roberta. Już sam tył okładki pełni jedynie funkcję budowania jego autorytetu. Da się odczuć, że mocno postawił on na promocję własnej osoby oraz swoich usług.

Bardzo cieszę się jednak, że w pewnym kulminacyjnym momencie nie zrezygnowałam z dalszej lektury. Kolejne rozdziały wywarły na mnie pozytywne wrażenie i okazały się bardzo praktyczne.

Czas na podsumowanie 👉
Patrząc na książkę jako na całość uważam, że jest godna zainteresowania. Podczas czytania można nastawić się na dużo konkretów, przydatnej wiedzy oraz trafnych cytatów. Moim ulubionym są słowa Piotra Hryniewicza: ,,Nie czekaj, żeby kupić nieruchomość. Kup nieruchomość i czekaj”. Myślę, że jest to zdanie, które zapamiętam jeszcze na długi czas po odłożeniu ,,Żyj z najmu” na półkę.

Zobacz książkę w nowej odsłownie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl