Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Poznaj swoją ukrytą siłę 0
Poznaj swoją ukrytą siłę

Uwolnij się od ograniczeń i zacznij korzystać w pełni z potencjału, który w tobie drzemie.

Ta książka wyzwoli w tobie energię do samorealizacji, pozwoli lepiej zrozumieć swoje wnętrze i emocje, ukierunkuje, by zmieniać to co zmienić można oraz akceptować to co niezmienne.

Wrażliwość. Każdy charakteryzuje się pewnym jej poziomem. Część osób (według badań ok. 20%) należy do tych wyjątkowo wrażliwych i nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich temperament w dużej mierze jest uwarunkowany genetycznie.

Wrażliwość to siła. Pozostawiona samej sobie może powodować popadanie w wycofanie, nieśmiałość, nadmierne myślenie, analizowanie bez końca, stres, lęki, przygnębienie…Jeśli jednak przejmiesz nad nią kontrolę i wykorzystasz możliwości, które się z nią wiążą… możesz osiągnąć więcej i szybciej niż osoby o niższej wrażliwości!

Wrażliwość jest bowiem cechą fundamentalną, a jej wysoki poziom charakteryzował większość genialnych twórców, wynalazców, artystów – ludzi, którzy zmienili bieg historii.

Jako wrażliwiec masz wszelkie predyspozycje do tego, by stać się osobą wolną emocjonalnie, spełnioną i szczęśliwą. Wystarczy tylko, że nauczysz się wreszcie wykorzystywać swoje predyspozycje, o których być może nawet nie miałeś do tej pory pojęcia.

Jak to zrobić?

Tego dowiesz się z książki „Wrażliwość – Twoja ukryta siła”.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl