Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Poznaj przewodnik do budowania kompetencji i pewności siebie sprzedawcy 0
Poznaj przewodnik do budowania kompetencji i pewności siebie sprzedawcy

Cześć w czerwcu! ☀️

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną recenzją jednego z naszych czytelników!

Przed Tobą niekwestionowany bestseller! "Sprzedawaj jak Serhant" to praktyczna, bardzo konkretna, a czasami zabawna książka. Autor, dzieląc się przykładami oraz historiami ze swojej kariery, przedstawia metody i strategie, by stać się skuteczną maszyną sprzedażową. Pokazuje również, jak dopasować jego metody sprzedaży do różnych branż, aby generować ciągle (właściwych) klientów, dbać o nich i domykać niemal każdą sprzedaż.

➡️ "Być przedsiębiorczym" - co to właściwie znaczy?
Tym, co najbardziej cenię w byciu przedsiębiorczym, jest fakt, że ciągle muszę się czegoś nowego uczyć. Jeśli jesteś choć trochę podobny do mnie, myślę, że znasz to uczucie zaciekawienia i satysfakcji z rozwiązanego problemu. Przedsiębiorczość niesie ze sobą jeszcze coś: ciągłe poczucie procesu... a co za tym idzie, akceptację niedoskonałości. Bo przecież wszyscy wiemy, że nasze działania będą sukcesywną ewolucją niedoskonałego systemu ku coraz lepszym, choć wciąż niedoskonałym systemom (więcej mogą opowiedzieć „Zasady” Raya Dalio – ale dziś nie o tym, o niej możesz przeczytać TUTAJ).

Taka postawa wymaga od nas szukania wiedzy – zadajemy sobie pytanie, co nie działa, potem kto wie, jak działać powinno, a potem zabieramy się do nauki. A przywołuję ten nieśmiertelny proces, ponieważ książka, o której opowiem dzisiaj była dla mnie wprost idealnym przykładem jego realizacji.

Jakiś czas temu, po ukształtowaniu prototypu skalowalnego produktu i pierwszych pozytywnych recenzjach, przyszła pora na marketing. Nie jestem geniuszem w tym zakresie, więc pierwszym pomysłem było oddelegowanie zadania (o delegowaniu ponownie: INNA KSIĄŻKA). Niestety specyfika problemu przerosła speca, który na temacie się znał, ale dla tego typu produktu kampanii ułożyć skutecznie nie zdołał. Trudno. Zdarza się.

Co zrobić?

Dla mnie zazwyczaj oznacza to przejrzenie książek napisanych dla przedsiębiorców i wybranie kilku problemowych tytułów. I tym sposobem trafiłem na „Sprzedawaj jak Serhant”.

➡️ Czego dowiemy się ze "Sprzedawaj jak Serhant"?
„Sprzedawaj jak Serhant” to napisana ze sporym dystansem książka o nauce sprzedaży od zera do pobierającego wielomilionowe prowizje super-brokera na rynku nieruchomości premium. Oparta na fascynującej osobistej historii, w której życie zmusiło do nauczenia się sprzedaży, dzięki turbulentnym losom autora wprowadza nas w temat z łagodnością i sympatią dla początkowych niezdarnych kroków. Serhant zgrabnie zbiera najważniejsze idee i punkty swojej praktyki w krótkie listy i zadaje nieszablonowe, rozwijające zadania.

Zdaje się, że pozycji tej nie mógł napisać całkiem osobiście (wątpię, żeby człowiek z taką energią i zadaniami miał czas na gryzienie pióra), niemniej jednak, dzięki doskonale poukładanej metodzie nauki brokerów w zespole Serhanta, udało się książkę ująć logicznie i merytorycznie w spójną całość. Chcę podkreślić, że książki pisane przez ghostwriterów bywają nieco surowe, ale tej zarzucić tego nie można.

➡️ W jaki sposób autor nas uczy?
W przystępnie napisanej i dobrze podzielonej na części książce przechodzimy przez proces budowania postawy skutecznego sprzedawcy – i jeśli podobnie jak ja przed jej lekturą myślisz, że zostanie „sprzedawcą” to żadna chluba, bo nikt nie lubi sprzedawców, wyprowadzę Cię z błędu. Serhant ładnie wyjaśnia, dlaczego dobra sprzedaż uszczęśliwi Twojego klienta i wyraźnie zaznacza, że jeśli miałaby go unieszczęśliwić, nie powinno się jej podejmować. Można powiedzieć, że Serhant uczy etycznej, a przy tym skutecznej sprzedaży, która zbliży Cię do klientów i pozwoli nawiązać z nimi trwałe, oparte na sympatii i wdzięczności relacje.

Czasami mam szczęście do trafienia w tytuł idealnie skrojony pod mój problem. Tak było właśnie tym razem. „Sprzedawaj jak Serhant”, połączone ze studiowaniem kilku kampanii dla podobnych produktów pozwoliło mi ułożyć koncepcję sprzedaży i wprowadzić ją w życie.

Efekty? Cóż... powiem enigmatycznie, że jestem bardzo zadowolony.

Też chcesz być zadowolony z wyników swojej sprzedaży? Może Serhant Ci pomoże?

Mamy nadzieję, że zainteresowała Cię powyższa recenzja. Po więcej przedsiębiorczych nowości zapraszamy na naszą stronę internetową!

KUP KSIĄŻKĘ

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl