Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Dlaczego jedne firmy odnoszą spektakularny sukces a inne upadają? 0
Dlaczego jedne firmy odnoszą spektakularny sukces a inne upadają?

Jestem dobrym programistą!

Uwielbiam piec ciasta!

Jestem doskonałą fryzjerką!

Uwielbiam swoją pracę!

Dlaczego mam pracować dla kogoś, skoro mogę założyć własną firmę?

Właśnie przez takie myślenie 80% przedsiębiorstw upada w ciągu pierwszych 5 lat prowadzenia działalności.

Jak to się dzieje, że choć jest dostępnych mnóstwo informacji, o tym, jak osiągnąć sukces w biznesie, tak wielu ludzi zaczyna działalność gospodarczą i doprowadza do jej upadku?

W książce “Mit przedsiębiorczości” znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Dowiesz się, czego powinieneś nauczyć się od sieci franczyzowych i zrozumiesz, jak zacząć pracować nad firmą a nie w niej.

Poznasz 4 gruntownie przemyślane koncepcje.

Zrozumienie ich i wdrożenie w życie sprawi, że zbudujesz nadzwyczajną małą firmę i będziesz czerpać satysfakcję z tego, co robisz. Gwarantuję Ci, że staniesz się jedną z tych osób, którym ta książka odmieniła spojrzenie na biznes.

Jeśli je zignorujesz to dołączysz do setek tysięcy ludzi, którzy co roku wpompowują energię, pieniądze i życie w nowe małe firmy, a nieco później upadają.

Nie chcesz dopuścić do tego, aby Twoja firma stała się jedną z nich? Sięgnij po książkę “Mit przedsiębiorczości”.

BONUS

Wszyscy wiemy, że prowadzenie własnej firmy to wyzwanie. Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy przedsiębiorcy odnoszą spektakularny sukces, a inni borykają się z trudnościami?

Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest zrozumienie jednego fundamentalnego konceptu: podziału na Przedsiębiorców, Menedżerów i Specjalistów.

Przedsiębiorcy żyją przyszłością. Są innowatorami, strategami, twórcami metod kreowania nowych rynków tak, jak Ray Kroc (twórca potęgi McDonald’s) czy Henry Ford (założyciel Ford Motor Company). Przedsiębiorcy to osoby marzące o wielkich rzeczach.

Menedżerowie żyją przeszłością. To ci, którzy dbają o organizację, planowanie i przewidywalność.

Specjaliści techniczni żyją teraźniejszością. To osoby odpowiedzialne za działalność operacyjną. Są oni szczęśliwi pod warunkiem, że wykonują tylko jedną rzecz w danym czasie. Nie interesują ich pomysły a to, jak je zrealizować.

“Menedżer buduje dom, a potem mieszka w nim przez całe życie. Przedsiębiorca też buduje dom, lecz gdy go kończy, zaczyna myśleć o następnym.”

Właściciel małej firmy powinien być:

  • w 10% przedsiębiorcą,
  • w 20% menedżerem,
  • w 70% specjalistą.

To, co sprawia, że sukces jest osiągalny, to umiejętność skutecznego zarządzania tymi trzema rolami. Książka "Mit przedsiębiorczości" Michaela E. Gerbera to źródło cennych wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć, jak wykorzystać potencjał każdej z tych ról w rozwoju Twojego biznesu.

 

A jeśli chcesz poznać też inne książki, które pomogą Ci rozwinąć Twoją firmę to kliknij TUTAJ.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl