Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Ryszard Jaszczyński - co dalej z kryzysem i jak się bronić? 0
Ryszard Jaszczyński - co dalej z kryzysem i jak się bronić?

Ryszard Jaszczyński w rozmowie specjalnie dla księgarni biznesowo-wolnościowej Księgi Barneja. Praktyk inwestowania i oszczędzania - autor bestsellerowej książki 📘 "Droga do zamożności" w której krok po kroku opisuje jak nauczyć się zarządzania kapitałem i jego pomnażania.

W nagraniu usłyszysz o:

► Jakie kompetencje są oraz będą niezbędne w najbliższych latach?

► Gdzie można/powinno się lokować swoje pierwsze nadwyżki finansowe?

► Obecna sytuacja na giełdzie w Polsce i w Stanach. Jakie są Pana odczucia i przemyślenia widząc sytuację? Co w ostatnich 4/5 miesiącach, od początku pandemii, Pana zdziwiło?

► Jak myśleć i zarządzać swoim kapitałem w obecnych czasach?

► Długofalowe skutki obecnego kryzysu.

► Technologia blockchain oraz kryptowaluty - czy mają szansę zrewolucjonizować aktualny system monetarny czy jest to raczej "złoto głupców"?

► Jak Pana książki mogą pomóc, w podejmowaniu decyzji finansowych, młodemu czytelnikowi? Próba oceny odłożonych w czasie skutków obecnego kryzysu - Jakie mogą wystąpić konsekwencje działania rządów i banków centralnych?

► Czy zgodzi się Pan, że krótkoterminowo złoto jest drogie, ale długoterminowo (horyzont 4-10 lat) jest bardzo niedoszacowane?

► Czy przy zmasowanym dodruku pustej waluty oraz negatywnych stopach procentowych spodziewa się Pan spadku NOMINALNYCH cen nieruchomości poniżej poziomu z 2019-2020 roku? Aktualnie w większości dużych miast spadły ceny najmu, jednak ceny zakupu pozostają bez zmian. Czy według Pana warto jest czekać z gotówką na większe spadki, czy lepiej kupować teraz, zanim inflacja wywinduje wyceny jeszcze wyżej?

► Spekulacja na giełdzie - Jakie może Pan dać porady dla początkujących graczy?

► Jaką książkę (oprócz Pańskich) poleca Pan do ułożenia sobie strategii budowy portfela inwestycyjnego? Jestem ostrożnym i konserwatywnym inwestorem, około 50% portfela netto zajmują nieruchomości, 25% kruszce i 25% gotówka, która czeka na okazje inwestycyjne na innych rynkach.

Ryszard Jaszczyński w dziedzinie finansów jest samoukiem i autorem nowatorskiego, niezwykle prostego i logicznego, podejścia do zasad budowania zamożności. Wieloletnia przygoda z aktywną grą na giełdzie i docenianie zalet posiadania nieruchomości ułatwiły autorowi zbudowanie portfela dochodowych aktywów i osiągnięcie finansowej wolności. Szeroki zbiór życiowych doświadczeń oraz znajomość świata (nie tylko finansowego), gwarantują, że czytelnik nie będzie się nudził podróżując „drogą do zamożności”. Autor był między innymi: szybownikiem, instruktorem lotniczym, członkiem kadry narodowej w sportach samolotowych, wykładowcą akademickim, kapitanem w PLL LOT. Posiada także patent morskiego sternika jachtowego. Autor książek:

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl