Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Najlepsze książki rozwojowe i biznesowe 0
Najlepsze książki rozwojowe i biznesowe

Czy wiesz, że…

dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich?!

Z tej okazji dzielimy się z Tobą naszymi bestsellerami, które odmieniły życie tysięcy osób i mogą zmienić też Twoje!

1️⃣ Twoje pierwsze 100 milionów - Dan Peña

Dan Peña nie odziedziczył majątku po rodzicach. Budowanie wolności finansowej zaczynał mając jedynie marzenia, zapał do ich realizacji, telefon, faks w leasingu i 820 dolarów. Dzięki tej książce wzniesiesz swoją mentalność biznesową na wyższy poziom, poznasz sekrety sukcesu finansowego Dana Peña oraz przekonasz się, że jesteś w stanie spełnić nawet te marzenia, które wydają Ci się nierealne.

2️⃣ WRAŻLIWOŚĆ - twoja ukryta siła - Michał Sikorski

Uwolnij się od ograniczeń i zacznij korzystać w pełni z potencjału, który w tobie drzemie. Ta książka wyzwoli w tobie energię do samorealizacji, pozwoli lepiej zrozumieć swoje wnętrze i emocje, ukierunkuje, by zmieniać to co zmienić można oraz akceptować to co niezmienne. 

3️⃣ Śmierć z zerem na koncie - Bill Perkins

Gromadzisz swoje oszczędności z myślą o zabezpieczeniu przyszłości? Właśnie marnujesz swoją życiową energię! Śmierć z zerem na koncie to praktyczna, prowokacyjna książka ukazująca, jak zrobić większy pożytek ze swoich pieniędzy – i ze swojego życia.

4️⃣ Negocjacje to fascynująca podróż - Zbyszek Dzideczek

Ta książka stanie się Twoim osobistym przewodnikiem po świecie negocjacji. Dzięki niej odkryjesz meandry sztuki, która pomaga nie tylko w podpisywaniu dużych kontraktów biznesowych, ale też znacznie ułatwia codzienne życie.

5️⃣ Cel I: Doskonałość w produkcji - Eliyahu M. Goldratt

Goldratt potrafi opisywać skomplikowane zagadnienia w zrozumiały sposób. Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób podnieść produkcję o kilkanaście, a nawet kilkanaście procent w ciągu kilku miesięcy bez dokonywania żadnych inwestycji.

6️⃣ 12 życiowych zasad: Antidotum na chaos – Jordan B. Peterson

Ta książka przedstawia dwanaście doniosłych, praktycznych reguł, które w świecie galopujących zmian i polaryzujących narracji politycznych mogą posłużyć za kompas moralny i pomóc nadać życiu sens.

7️⃣ Do roboty! - Steven Pressfield

Jeżeli chcesz sięgnąć gwiazd, nie możesz robić małych kroczków. Zacznij na pełnych obrotach. Na zwalnianie będziesz jeszcze mieć mnóstwo czasu.

Jeśli ta książka nie zmotywuje Cię do działania to nie zrobi tego też żadna inna!

8️⃣ Wielka konfiskata - David Rogers Webb

Dzięki tej książce poznasz kulisy skandalu, który wstrząsnął światem finansów! Webb nie tylko ujawnia skandaliczne praktyki, ale także proponuje rozwiązania. Dowiedz się, jak chronić swoje interesy w obliczu rosnącej dominacji elit finansowych. Czy istnieje sposób, aby stawić czoło tej nieprawości? Tego dowiesz się z Wielkiej Konfiskaty!

9️⃣ Mapy Sensu: Architektura przekonań - Jordan B. Peterson

Ta książka to wezwanie do religijnego przebudzenia dla współczesnego umysłu. Wyjaśnia ona, jak udało mu się dojść do właściwej i głębszej alternatywy dla ideologicznego opętania – zarówno prawicowego, jak i lewicowego – oraz szaleństwa, do jakiego takie opętanie prowadzi.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl