Szybka wysyłka 24h

DARMOWE ZWROTY 365 DNI

Bezpieczne płatności

Setki przedsiębiorców w jednym miejscu!
Setki przedsiębiorców w jednym miejscu! 1

Miejsce idealne do nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorcami, wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy od ekspertów z różnych branż oraz poznania wskazówek, dzięki którym możesz skuteczniej i efektywniej rozwijać firmę.

czytaj całość »
Tad Witkowicz i historia jego sukcesu - na Dniach Otwartych Asbiro!
Tad Witkowicz i historia jego sukcesu - na Dniach Otwartych Asbiro! 0

Kasia, Tad i Barnaba!

fragment książki:
Już w trzy dni od debiutu nasze akcje poszybowały na 14 dolarów za udział. My wprawdzie dostaniemy za nie tylko po sześć dolarów, ale satysfakcja jest ogromna. Siedzimy z Richem i mnożymy, ile też jesteśmy teraz warci. Wyszło, że po 14 milionów. Każdy! Za głowę się złapałem. Dla faceta, który przyjechał tu kilkanaście lat temu z zabitej dechami Polski, gdzie chodził w połatanych spodniach i podartych butach, który w Ameryce mieszka w tanim apartamencie czynszowym, a za najdroższy garnitur zapłacił kilkanaście dolarów na przecenie – zostać milionerem to szok. Tym bardziej, że od razu stałem się multimilionerem!

Miałem trzydzieści trzy lata. Jak na ten wiek całkiem nieźle – myślałem, sycąc się dusznym, choć ożywczym powietrzem Wall Street.

Urodziłem się na końcu świata, a jeśli nie świata, to na pewno na końcu mapy. Najlepszy dowód, że u nas autobusy zawracały, bo dalej drogi już nie było. Miasteczko, z którego pochodzę, było niewielką osadą znajdującą się na granicy polsko-sowieckiej; dzisiaj jest to granica z Białorusią. Nazywało się Kodeń i słynęło z tego, że mieli tam swój dwór i dobra książęta Sapiehowie. Po dworze pozostały ruiny, dobra rozparcelowano, ostały się tylko dwa kościoły. Jeden ma prawie sześćset lat, drugi jest o dwa wieki młodszy. Sapiehowie kodeńscy wsławili się tym, że któryś z ich przodków skradł z Rzymu obraz cudownej Matki Boskiej, za co go ówczesny papież wyklął z Kościoła, skazując równocześnie na potępienie i wieczne męki piekielne. Sapieha się jednak uparł i obrazu nie oddał. Dzisiaj nazywa się on obrazem Matki Boskiej Kodeńskiej i ma własności cudotwórcze. Dwa razy w roku odbywają się w związku z nim odpusty.

KUP TERAZ!

czytaj całość »
Liberty Fest
Liberty Fest 0

 

3 i 4 marca - to dni, w których najwięcej będziemy rozmawiać o inwestowaniu (zapewne nie tylko) pieniędzy poczas ASBiRO Liberty Fest 2018

Kolejna, ogromna dawka praktycznej wiedzy przed nami. Dwa dni dyskusji, niezbędnych wskazówek, przydatnych informacji o tym, jak rozsądnie "włożyć nasz pieniądz i wyjąć go potem z korzyścią" :)

Wiemy jednak, że dobrze jest zabrać ze sobą nieco wiedzy na później - tak by móc do niej wracać za każdym razem kiedy jest potrzeba. 
Dlatego zabraliśmy wszystkie nasze książki i księgi i jesteśmy na seminarium razem z Wami!

Jak zawsze kolekcja książek ekonomicznych z wydawnictwa Fijorr Publishing poradniki o inwestowaniu w nieruchomości Sławek Muturi czy Daniel Siwiec oraz najnowsza książka Marcin Osman i @Kamila Kruk Sprzedawaj Więcej! Tylko u nas!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl